Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti mikortól vittétek magatokka...

Katoonene kérdése:

Ti mikortól vittétek magatokkal a babát bevásárolni?

Figyelt kérdés
2 hetes a kisfiam, lassan el kellene mennem bevásárolni, de féltem a klímától, hogy meg ne fázzon. Vagy vigyek egy vastag takarót és betakarom? Ti hogy oldottátok meg?
2015. aug. 2. 17:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
58%

Két hetesen én már vittem, de plázába, hipermarketbe nem, csak a piacra, pékségbe, patikába stb., csupa ismerős, kis helyre, ami babakocsival elérhető volt.

A nagybevásárlást apa intézte kb. 11 hónapos koráig.


Ebből már sok vita volt itt a GYK-n is, én például sosem értettem, miért kell 1-2 hónaposokkal pl. IKEA-ba meg hasonló helyekre menni.

Jól le leszek pontozva, tudom, de akkor sem értem.

2015. aug. 2. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
38%

2 hetes korától. Betakartam persze de nem vastag takaróval, az alatt nekik is melegük lenne. Amúgy amíg ilyen pici volt siettem és max 1 óra volt a vásárlás, nem bogaráztam a babatucikat mint amúgy szoktam.


Sztem semmivel sem rosszabb elvinni vásárolni mint kimenni vele az utcára Budapesten...

2015. aug. 2. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Igen azzal én is egyet értek, hogy sokkal rosszabb Budapesten sétálni vele, mint elmenni bevásárolni. Sajnos nincs rá lehetőség, hogy apuka csináljon helyettem mindent, így akkor marad a takaró.
2015. aug. 2. 17:27
 4/12 anonim ***** válasza:
76%
Nekünk az első sétánk a közeli Aldiba menet volt :-) 2 hetesen apával együtt, de a babát nem vittük be, február volt.
2015. aug. 2. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

én hat hétig sehova, mármint gyerekekkel, de mondjuk levegőre (ősz volt) is későn mentünk viszonylag az egyik kislányom kisebb súlya miatt :), szóval vásárolni olyan 3 hónap körül indultunk, aztán utána meg se álltunk, nagyon sokat jártam / járok velük kettesben is :) (2 évesek)


a kérdésre válaszolva, takaró szerintem elég lesz, és ne nagyon állj meg a klíma alatt, pl. tescoban 1-1 helyen kimondottan jön, ha megáll az ember lánya

2015. aug. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

4 hetes a lányom, és holnap lesz az első vásárlásom vele. Muszáj lesz, egyrészt, senki nem tudja helyettem megoldani, másrészt nem városban élünk, kistelepülésen 20 km-rel odébb, így nem mindig van lehetőség rendesen bevásárolni.

Holnap mennem kell vele amúgy is a kórházba, ahol született, kontrollra, ami szintén a közeli városban van, ha már úgyis el kell vinnem odáig a gyereket, gyorsan be is vásárolunk. Persze nem órákig nézelődve, csak célirányosan, ami kell :) Külön ezért eddig nem akartam elcibálni.

2015. aug. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Egy hetesen mar mentunk bevasarlokozpontba, boltba.

Nem volt mas valasztasunk. Semmi baja nem lesz !

2015. aug. 2. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
47%
Nem tudsz neten rendelni? A kislányom 6 hetes, még nem voltunk Tescoban vagy hasonló klímás helyen, a Tesco 400 Ft-ért kihozza, én meg kényelmesen a baba alvásidejében kiválogatom hogy mit szeretnék rendelni...Nekem bevásárolna a párom, de felesleges, sokkal jobbnak tartom ezt a módszert. Ha pedig csak valami pékárut vagy mást kell vásárolni, akkor a közeli kisboltban és pékségben meg tudom venni a babával együtt.
2015. aug. 2. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
2 hónapoosan,de nekem 1 gyerek volt, és a férjemet küldtem el. nálad i vagy az,hogy elküldesz valaki mást,vagy rendelsz, ha meg egyik se megoldható akkor muszáj vagy menni
2015. aug. 3. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nekem koraszülott lettapici (33hètre) 4hetesn hoztuk haza babakocsival (15perc lakunk a korhàztól) orvosi javaslatra. Komolyan mondon bent sem fèltik egyàlltalàn pedig nagyon picik, simàn rànyitottàk az ablakot stb...

Akkor èn kèrdeztem a dokit azdt mondta megfelelő öltözetben hazaengedès utàn szoktatàs nèlkül vihatő, ha persze a szüksègletetit ki tudjuk elègíteni, ès nem òràkig egy hordozóban. Így mi hazamenetel utàn egy hèttel a kikàban ès a etroban voltunk. Nincs segítsègem, ès a felújítàs közepèn voltunk mèg, kb csak a kisàgy ès a pelenkàzó bútorunk volt meg...

2015. aug. 3. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!