Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti benn hagynatok/hagytatok a...

Ti benn hagynatok/hagytatok a kocsiban a babatokat?

Figyelt kérdés
Nyaron sokat hallani rola, hogy milyen veszelyes a kisgyereket a kocsiba hagyni. Es ha nincs kanikula akkor is, ki az aki otthagyja a babat a kocsiba? Lehet en vagyok tul aggodo, de soha nem hagynam ott a kicsit az autoban!
2015. aug. 2. 21:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
soha semmilyen körülmény között nem hagynám egyedül a gyerekem a kocsiba. nincs semmi kivétel. bármi történhet. azok a szülök akik bent hagyják el sem tudom képzelni mit gondoltak, miért tették. szerintem hatalmas felelőtlenség.
2015. aug. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Sosem tenném.

Gyereket tilos felügyelet nélkül hagyni, mindegy hogy otthon vagy kocsiban. Nem csak a meleg miatt, pl. volt már olyan,h egy autót elkötöttek aztán pár utcával arrébb vette észre a tolvaj h hátul van gyerek és kirakta úgy üléssel ahogy volt...

Aki ilyet tesz, megbüntetném kiskorú veszélyeztetése miatt. Nem is értem miért nem lett semmi következménye annak ami a napokban hír volt. Szülőnek se ártana pár nap egy 50-60 fokos cellában, csak hogy tudja minek tette ki a gyerekét.

2015. aug. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Egy idiota az, aki bent hagyja a gyerekét a kocsiban.
2015. aug. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
nem te vagy túl aggódó, csak vannak felelőtlen szülők.
2015. aug. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
2015. aug. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Egyszeruen felfoghatatlan szamomra hogy tehet egy normalisnak latszo szulo ilyet.. Az meg hogy valaki meg azt is elfelejti, hogy a gyerek egyaltalan ott van az autoban!
2015. aug. 2. 21:16
 7/15 anonim ***** válasza:
74%
Kisbabát nem hagynék az autóban semmilyen körülmények között. A kissebbikem 5,5 éves. Őt már hagytam 5 percre a kocsiban, mikor a nagyot bekísértem a suliba, ő meg beteg volt, és nem akart bejönni,, vagy mikor kenyérért ugrottam be a pékségbe. Előbbinél, a suli kapujában parkolok, utőbbinál a pékség előtt, és rálátok a kocsira. Ha messzebb tudok megállni akkor viszem magammal őket. De ők már simán ki tudják nyitni az ajtót, vagy lehúzni az ablakot, nem csecsemők.
2015. aug. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

1. vagyok.

egyszerűen nem értem (ismét), a szívem szakad meg az ilyen cikkek olvasása közben. mit élhettek át azok a szegény gyerekek...borzalmas... :(

2015. aug. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem hagytam és nem is fogom. Nem csak melegben, hanem soha. Bármi történhet. Azt meg én sem értem, hogy lehet, hogy elfelejti, hogy ott van a gyerek ☹
2015. aug. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
85%

Erre van egy vicces sztorim. Ismerős pár ment bevásárolni gyerekkel együtt. Amikor szálltak be és pakolásztak (szülők még hátul a csomagtartónál, épp lecsukták és ültek volna be), a gyerek megkaparintotta a slusszkulcsot és bezárta a központi zárat. Szülők kint. Két másodperc döbbent nézés után pánik, gyerek bent, ők kint.

Nő rémülten ránéz a férjére:

- Most mit csináljunk?

- Mit, hát természetesen betörjük az ablakot.... - és hátat fordított, hogy valami eszközt keressen, ebben a pillanatban hatalmas csörömpölésre fordul vissza, nő kezében egy pózna - ...de nem pont a szélvédőre gondoltam...

2015. aug. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!