Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van itt olyan akinek tehénteje...

Van itt olyan akinek tehéntejet iszik reggel a babája/kisgyereke?

Figyelt kérdés

Mennyi idős? És eszik e utána mást még a 10 óraiig?

Az én lányom most 12,5 hónapos, egy éves kora óta kapja a tejet, tehát két hete, tápszerhez keverve, egyre növekvő arányban, most egyszerre kb. 1 decit.

Jól bírja, semmi baja tőle úgy tűnik. Adhatom neki reggelire tápszer nélkül is most már? Este továbbra is tápszerrel kapná hogy laktatóbb legyen, de reggel csak sima tejet, ha kell, természetesen adok még neki utána reggelit ha igényli, nem tudom, nálatok hogy van ez?


2015. aug. 3. 17:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Egy éves fiam nem hajlandó már csak este meginni a tápszert, akkor se iszik már annyit, mint korábban, így ő reggel már kb 2 hete 2 dl bolti tejet kap tápszer, víz vagy bármi más nélkül. (orvossal egyeztetve álltunk át)
2015. aug. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Jah még annyi, hogy miután megitta, rá kb másfél órára kap rendes szilárd reggelit.
2015. aug. 3. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nálunk fordítva inkább. Reggel tápszert kap ébreés után ágyba (kéri, megszokta), de csak 120-180ml-t és 1 órán belül reggelizünk rendeset és legtöbbször kakaót kap reggeli mellé vizezett tejből. Mondjuk ő mind a kettőt szereti.

Én ezért nem cseréltem még le a tápszert, hogy ne kétszer kapjon reggel tejet. 16 hós

2015. aug. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!