Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bevált altató módszer. Hogyan...

Bevált altató módszer. Hogyan altassam el? 1hónapos a kisfiam és csak úgy alszik el, ha elringatom. Felcserélte a nappalt az éjszakával.

Figyelt kérdés
2010. márc. 7. 20:50
 1/9 anonim ***** válasza:
Nappal próbáld többet ébren tartani, vagy legalábbis úgy altatni, hogy nagyobb legyen a zaj, fény körülötte, ne tudjon olyan mélyen aludni. Ami a ringatást illeti, hátha jön okosabb, mert az én fiam csak cicin vagy babakocsiban volt hajlandó aludni. Mostmár szépen alszik, de már két éves. Remélem azért valamennyit tudtam segíteni. Sok sikert, és jó egészséget nektek.
2010. márc. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

1 hónapos babánám még minden egyes nap másként alakul - azt hiszem.

Később én azzal próbáltam beállítani a nappali alvásidőket, hogy akkor vittem ki sétálni, amikor aludnia kellett, ugyanis a babakocsiban szinte mindig aludt. Egy ideig 2-2 és fél órán át altattam este... Aztán kitapasztaltam, hogy délután mikor kell legkésőbb felébrednie (neki fél 4-4 vált be), hogy este (fél 9 körül) el tudjon aludni. (De ez már fél éves kora körül volt.)


De ha a babád álmos, hagyd aludni nappal is. Még nagyon pici, és ha jelzi, hogy álmos, akkor biztosan alvásra van szüksége.

2010. márc. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
ha a karodban nem birod tartani, akkor vegyetek hintaszeket, ha nincs ra lehetoseg, akkor a babakocsiban is elringathatod
2010. márc. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
2. vagyok: nálunk is vagy cici vagy babakocsi vagy ringatás... (de úgysem lesz ez midnig így)
2010. márc. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Első vagyok, másodiknak igaza van. Én is azt akartam még írni, hogy még nagyon kicsi, igazából talán még ahhoz is, hogy tényleg felcserélje a nappalt az éjjellel. Szerintem sokat fog még változni, akár napok alatt is, hiszen még éjjel is eszik. Nem? ;)
2010. márc. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Aludj jól gyermekem? Ha kéred írj és elküldöm mail-ben.
2010. márc. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nálam az jött be, hogy betettem a kiságyba, én is behajoltam annyira, hogy köré tudtam tenni a karomat, és az egyik kezemmel finoman lökdöstem a popsiját (így olyan volt mintha ringatnám). Az első nap majdnem fél óra volt, hogy elaludjon, de másnap 10-15 perc, és egy hét után párat lökdöstem rajta, és már aludt is. Ezzel a módszerrel a mai napig elalszik, ha valami baja van, (általában bealszik az esti szopin) pedig már majdnem 8 hónapos:)

ҝ

2010. márc. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Átment a mail?Mert elég béna most a netem,és nem tudom sikerült-e.Megírnátok? Ha nem sikerült,felteszem ide a linket. (Aludj.. )
2010. márc. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem még korai elvárni, az én babám 5 hetes és most kezd valami rendszer beállni a mindennapokban. Ma volt először, hogy sírt fürdés és szopi után, letettem a nagy ágyra, a cumiját odaadtam és láss csodát elaludt. Én sem hittem a szememnek. Este sötét és csend van a szobában, ahol ő van, reggel amikor felébred reggel, felhúzom a redőnyt, próbálom így jelezni felé, hogy milyen napszak van. Éjszaka a szopinál nem beszélek hozzá, ő is félálomban van. Tisztába sem szoktam tenni, csaj ha kaki volt. Minimális fény van csak.
2010. márc. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!