Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szegeden hol tudok venni a...

Szegeden hol tudok venni a fiamnak első lépés kiscipőt? Te hol vetted, milyen árban volt? A bölcsibe is kellene benti cipő.

Figyelt kérdés

Nem akarok "gazdaságos műanyag" cipőt a lábára,most tanul járni,de a bölcsibe is kell benti cipő.

Köszönöm a válaszokat!



#cipő #Szeged #bölcsis cipő
2015. aug. 7. 14:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Keress rá: lilliputi.hu! 3 rétegű bőr talp, szellőzik, stabil bokatartás, 5.490,- Ilyen korra nem tudom találsz-e méretet, azt hiszem 16-17-es a legkisebb! Segítőkészek, segítenek. Telefon: 06-1-631-6519, bolt csak Pesten van, de van házhoz szállítás és csere garancia 3 napon belül, ha nem jó a méret, stb. És NEM kínai!
2015. aug. 8. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

En Szegeden a Brendonban vettem 10 ezer forint volt, Richter markaju. 1 honap mulva ugyan olyan szandalt lattam szegedi facebookos csoportban 800 forintert hirdette az egyik anyuka. Semmi baja nem volt, az eleje volt kicsit kopott. Akkor megfogadtam

hogy ameddig ilyen gyorsan no a laba 1 honapra nem veszek ennyiert. Van amugy a Micimacko bababoltban a rokusin is 7000 korul mar jo.

2015. aug. 8. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat,mentek a zöld kezek!
2015. aug. 8. 18:16
 4/5 A kérdező kommentje:
Én is csak az elsőt tudom újként megvenni,utána már nem hiszem,hogy havi 10-15 ezret rá tudnánk szánni,mert tényleg nagyon gyorsan nő a lába.
2015. aug. 8. 18:18
 5/5 anonim ***** válasza:
1-es vagyok! Én náluk vettem az elsőt, nem volt jó, kicserélték, az se volt jó, azt is kicserélték szó nélkül! Szerintem ennyiért sehol máshol nem kapsz ilyen minőséget és kiszolgálást! Beszéltem a gyerekorvossal, szerinte is mindenben megfelel! 3 rétegű bőr! talp, szellőzik megfelelően és a bokát is tartja! Puhatalpú, így biztosítja, hogy normálisan fejlődjön a baba lába, érzékeli a talaj egyenetlenségeit, de nem deformálja a lábát és fejleszti az egyensúlyérzékét is! 5.490 forint, 2 típusban létezik: szandál és cipő, kb. 20 féle színben és mintával!
2015. aug. 9. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!