Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fél éves kor után lehet még...

Fél éves kor után lehet még valamit kezdeni az elálló füllel?

Figyelt kérdés
A babám fél éves múlt, és nagyon eláll a füle. Szép fejhez simuló volt, mikor megszületett, de mostanra nagyon eláll. Van még értelme például fejpántot adni rá vagy teljesen reménytelen?

#elálló fül #eláll a füle
2015. aug. 8. 22:23
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

én a fejpánttal amúgy sem értek egyet, csak mert speciel nekem a téli fejpántom miatt órák múlva már fáj a fejem vagy akár hajráfot teintve..szóval az a nagyon picike nyomás is, de fájdalommá erősül..


plasztikai műtét, ismerős felnőve szépen megműtettette a diákmelos gyűjtögetéseiből

2015. aug. 8. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Hagyjad már szegény gyereket.

Nagyon eláll neki?

Majd megműtteti ha akarja.

2015. aug. 8. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Hát sajnos igen, nagyon :-( És ráadásul lány.
2015. aug. 8. 22:37
 4/20 anonim ***** válasza:
Eltakarja majd a haja akkor
2015. aug. 8. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
38%
És akkor mi van? Legyen szép hosszú haja és el fogja takarni. Jó, hogy nem egy fél éves gyereket akarsz plasztikáztatni.
2015. aug. 8. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Még rengeteget fog változni a feje mérete és a formája. Nem beszélve arról, hogy igazodhat a füle hozzá. A fejpántot azért nem ajánlom,mert ha lecsúszik a fejéről miközben forgatja a fejét meg is fulladhat tőle!
2015. aug. 9. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
34%
Szerintem ne bagatellizáld el! a hosszú haj nem segít, ha copfban van a haja! Konzultálj gyerekorvossal!
2015. aug. 9. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Semmi értelme a pántnak. Az elallo fül egy extra porc miatt van, csak operáció segíthet. Annak viszont csak akkor van értelme, ha akkor gyerek is akarja - plusz nem árt tudni, hogy akkor porc visszanohet és ugyanúgy elallhat a füle.

Az enyém is elall, apám egész életemben baxtatott miatta - engem meg kocsit se zavar, hogy elall

2015. aug. 9. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Nincs értelme ragasztgatni, meg fejpàntot húzni rà, az elàlló fület csak műtéti úton lehet korrigàlni. Ovis kora utàn ezt meg tudjàtok tenni, addig úgyis alakul még.


Nàlunk nekem is elàll, kisfiamnak is, iskolàs kora elött meg szeretnénk csinàltatni neki. Àllìtólag tb-re megcsinàljàk gyerekeknek ingyen. Fül-orr gégészeten érdeklődj.

2015. aug. 9. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

A te kisfiad hány éves? Őt már zavarja?


Valóban igazodhat még? Olyan nehéz elképzelnem, hogy ez még alakulni fog jó irányba, szegénynek most tényleg nagyon eláll a fejétől, nem csak felül, hanem az egész.

2015. aug. 9. 13:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!