Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Apro piros potty mitol lehet?

Apro piros potty mitol lehet?

Figyelt kérdés
Het hetes a babam. Kb 3 napja kijott rajta ket harom piros potty(pici es sotet piros). Nem emelkedik ki a borbol,teljesen sima. Azota naponta egy vagy ketto kijon rajta. Osszesen het van rajta tehat nem sok. Anyatejes baba. Hetfon nyilvan viszem dokihoz ha csak elobb nem indokolna valami mas tunet. Van otletetek mi lehet?
2015. aug. 9. 10:19
 1/9 anonim ***** válasza:
Anyatejes kiütés. Ne aggódj! Lehet tobb is kijon rajta, de artalmatlan idovel elmulik. Kislanyom arca tele volt vele...:)
2015. aug. 9. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Melegkiütésre tippelek, mindkét fiam tele van vele nyaranta! Gyógyszertári testápolóval kenem őket pancsi után, az segíteni szokott. Azért saját megnyugtatásodra vidd el dokihoz, de szerintem semmi komoly, ne aggódj!😊
2015. aug. 9. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat! Mindket valaszolotol kerdezem h a tunet is megfelel a tippeteknek? Tehat a meleg es az anyatej kiutesnel is ilyen nagyon lassan jonnek ki a pottyok? Mondom naponta egy vagy ketto plussz..
2015. aug. 9. 10:28
 4/9 A kérdező kommentje:
A pottyok nem egyforma meretuek. Vannak nagyon aprok es nagyobbak is
2015. aug. 9. 10:32
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha csak az arcán van, akkor igen, anyatejtől van valószínűleg. De szerintem az kijött volna előbb is. Az a biztos, ha elviszed orvoshoz.
2015. aug. 9. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Harom van az arcan ketto a hasan egy a fulen es egy a kezen. Viszem orvoshoz! Csak erdeklodom
2015. aug. 9. 10:47
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem az akkor nem anyatejkiütés.
2015. aug. 9. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Inkább ekcéma vagy valami ilyesmi. De készülj fel, hogy a háziorvosok nem sokat tudnak a bőrbetegségekről - a bőrgyógyászok sem. Felír egy antiseptikus krémet és ennyi, reménykedik, hogy elmúlik. Ha nem, akkor meg továbbküld.
2015. aug. 9. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Tudnal kepet belinkelni? Esetleg priviben? Nyugodj meg! Szerintem anyatej kiutes. Szinte biztos. Kislanyomon is harom negy hetesen jott ki. Arca tele volt sok apro kiutessel. Pirosakkal. Nem vittem orvoshoz es nem kentem ra semmit.

a melegkiutes az inkabb felso testre jellemzo apro gombostufejnyi suru nem tul piros kiutesek. Az is szinten elmulik kezeles nelkul. Keress ra a googleban kepekkel, hogy anyatejes kiutes. Meglatod, hogy a babade hasonlo e.

ekcemanak sem gondolnam. Van ekcemas gyerekem sajnos es nem par kiutes az ekcema tunete..., hanem egy hatarozatlan teruleten, nyakon pl vagy hajlatokban piros, szaraz folt, ami viszkethet is.

emiatt betegrendelesre el ne vidd a harom hetes babadat! Tudom, hogy elso babas anyuka mindenen parazik, de nyugi! Semmi komoly baja a babadnak!

2015. aug. 9. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!