Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiam 8 hetes egészen 6...

Kisfiam 8 hetes egészen 6 hetes koráig semmi bajunk nem volt a kakilással két hete viszont csak segítséggel tud kakilni (hőmérő). 8 hetesen normális ez a változás?

Figyelt kérdés

A védőnőnk tanácsára vettem infacolt,ezt használjuk is azóta kevesebbet fáj a poci,de kaki nincs.

Nem akartam a hőmérőt sem használni de mikor már fáj a hasija nincs mit tenni segíteni kell rajta.Egyébként erőlködni szokott mikor kell neki mégsem tud kakilni csak pukizik.A Kakink egyébként teljesen egészséges krémes aranysárga.Ja és tápszeres és anyatejes.

Nagyon aggódom!Előre is köszönöm a válszokat!


2008. szept. 6. 13:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Sajnos nálunk is pontosan ugyanez van. A hasmasszás nálunk csak a pukit viszi ki, a segít egy kis időre. EGy hőmérőzős nap után általában két-három napig megy magától, de csak napi egyszer tud kakilni. Csak reménykedem, hogy hamarosan vége. Most a Gripe Water-t fogjuk kipróbálni, hátha segít.
2008. szept. 6. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Lányom most 12 hetes és csak anyatejes. De neki is volt ilye kakiváltozása. Eleinte 2X kakilt, reggel és délután,majd egyszercsak elmaradt, és alig vártuk. Pár napig torzántattam, könyörögtünk, az egész család nyomta, és csak este fürdés előtt-néha után lett kaki. Majd egy nap kimaradt, és azután mindig reggel akkilt. Most meg délután.

Szóval változik az emésztőrendszerük, szerintem talán normlisnak is mondtató.

2008. szept. 6. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az én kisfiamnak is volt ilyen gondja, kb. 2 hétig hőmerőztem, hogy tudjon kakilni. Aztán egyik napról a másikra rendbe jött minden. Már 8 hónapos és azóta nem volt gond a kakilással, egy nap 2-3 szor kakil.

Sok sikert.

2008. szept. 6. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem szabad gyakran hőmérőzni, mert sajnos nagyon hamar megszokja a kis szervezete, és majd csak segítséggel fog tudni kakilni! Nálunk is az volt a helyzet 6 hetesen és kb. 3 hétig tartott (abban az időszakban volt, hogy csak 5 naponta kakilt). Azóta rendbejött, és mindennap van kaki. Azzal tudsz neki segíteni, hogy tornáztatod, pocijához húzod fel a kis lábait és masszírozod a pocakját. Ha szoptatsz, akkor igyál több folyadékot, és egyél gyümölcsöt (pl . barack). A tápszert pedig egy picit hígabbra keverd ki. Remélem segítettem!
2008. szept. 6. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!