Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti szolnatok a bartnotoknek,...

Ti szolnatok a bartnotoknek, ks erosotoknek, hogy ne puszilgassa a ket honapos babatokat?

Figyelt kérdés
2015. aug. 14. 14:52
 1/7 anonim ***** válasza:

az ott "ismerősötöknek" akar lenni?


Nem szólnék. Csak ha a száját puszilgatná.

2015. aug. 14. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Én igen, még azt sem szeretem, ha az 5 évesemet puszilgatják, ő menekül, de erőltetik, nem értem mire jó ez. Egy baba meg nem tud menekülni sem, nem vagyok egy nagy sterilizálós típus, de egy ilyen pici még bármit össze is szedhet, szóval én szólnék!
2015. aug. 14. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Ismerosotoknek akart lenni, csak elirtam.


Itt vlt a baratnom, es ossze vissza puszilgatta a ket honapos babamat. En amilyen bena vagyok, nem szoltam neki! Most meg felek, remelem nem kapott el semmit.

2015. aug. 14. 15:44
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
jol megbizol a baratnodben...nem, nem szolnek, egyaltalan nem zavarna ha csak nem beteg de nyilvan ertelmes ember meg sem latogatna akkor.
2015. aug. 14. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem szólnék. Nem rühes, tetves, himlős. Miért zavarna, hogy szereti a gyereket?!
2015. aug. 14. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ha a száját, vagy kezét, szólnék finoman, amúgy nem, szerintem nincs ezzel semmi gond
2015. aug. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 piroska és a farkas ***** válasza:
Ha adna neki egy puszit az arcára, tappancsára, oké. Ha összepuszilgatná, nem oké. Sokan vannak abban a tévhitben, hogy ez ugyanúgy természetes, mint vadidegen kismama pocakját megsimogatni. pedig nem az.
2015. aug. 14. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!