Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerdán kapott egy éves...

Szerdán kapott egy éves oltást a kicsim, azóta szilva nagyságú duzzanat van a combjában?

Figyelt kérdés

Tapasztalt valaki hasonlót?

Meddig volt nektek bedagadva?


Nekem csak annyit mondott a doki, hogy kicsit mélyebbre sikerült szúrnia, ne lépődjek meg, ha bepirosodik, de ekkora dagadásra nem számítottam.

Fájni szerintem nem fáj neki.



2015. aug. 15. 22:40
 1/3 anonim ***** válasza:

borogatni szokás...és fáj, csak a babák valahogy nem foglalkoznak vele (amerikában az 19.századig ha jól rémlik, altatás nélkül műtötték az újszülötteket, mert azt hitték nincs fájdalomérzetük...)


amúgy ilyen nem szokott történni, amit leírtál. én babámat, rokonokét, ismerősöét, szomszédgyerekét, az összes oltással számítva sem volt ilyen egyetlen egyszer sem. én nagyon haragudnék a dokira!

2015. aug. 15. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A fiam első tetanuszt is tartalmazó kombinált oltása dagadt és csomósodott meg. Kb 1 hónap volt mire félszívódót, bár nem volt olyan nagy inkább csak barackmag nagyságú a dudor. Borogasd neki, és óvatosan masszírozhatod is. Az segíthet.
2015. aug. 15. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Huh első válaszoló, ezt még nem is hallottam, de elgondolni is sok(k) :o


Azért gondoltam, hogy nem fáj neki, mert ha hozzáérek, semmi reakció, nem sántít, meg semmi.

De figyelem és lehet inkább megmutatom majd a dokinak...

Köszönöm, hogy írtatok!

2015. aug. 16. 21:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!