Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek lesz valami baja...

Szerintetek lesz valami baja a 15 honapos fiamnak, amiért az anyosom osztigát és kaviárt adott neki vacsorára?

Figyelt kérdés
Anyosom imádja az osztigát és a kaviárt..nyaralásunk alatt megkért, hogy hozzunk neki pár kilot. Nyaralás után egybol hozzámentunk, hogy átadjuk a "ajándékát"..mondtam neki, hogy én gyorsan elszaladnék bevásárolni, arra az egy orára meg akkor a férjem és a fiam ott maradnának nála, visszaérek és indulunk tovább haza. Mikor visszaértem a vásárlásbol látom, hogy a fiam az osztriga levét issza és probálja megrágni...nem szoltam semmit..de igy belegondolva nem lehet ebbol probléma? Egyébként tegnap este tortént. A fiam sirdogált, nyuglodott éjjel, de azt betudtam az utazásnak.
2015. aug. 17. 09:09
 1/8 A kérdező kommentje:
* osztrigát
2015. aug. 17. 09:10
 2/8 anonim ***** válasza:
65%
nem lesz semmi baja tőle :) hidd el sokkal természetesebb mint egy jó kis bébi desszert vagy baba keksz. irigylem a gyereked :D
2015. aug. 17. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Semmi baja nem lesz. Az allergia azonnal kijott volna.
2015. aug. 17. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Na hála az égnek! Egyébként o is annyit mondott, hogy teli van vitaminokkal, nagyon jot tesz a szervezetnek.. Jovohéten lesz a szuletésnapja..akkora meg csigat fog fozni, elore tartok tole, hogy majd azt is a fiam kezébe nyomja, mondván had szokja az izeket (oszintén én jobban kedvelem a magyaros ételeket és azokat legalább ismerem )
2015. aug. 17. 09:33
 5/8 anonim ***** válasza:
Az osztriga nehéz, megfeküdhette a gyomrát. De az allergia valóban azonnal kijött volna.
2015. aug. 17. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
csiga :s huh látom nagyon az ílyeneket szeret az anyósod
2015. aug. 17. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

francia a férjem családja..


koszonom a válaszokat :)

2015. aug. 17. 10:33
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak a magyaroknak fura. A nagybácsim francia. Az ő 5 éves kislánya már profin pucolja a kisebb rákokat magának reggelire.
2015. aug. 17. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!