Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan szoktassam vissza...

Hogyan szoktassam vissza fiamat a hálószobába?

Figyelt kérdés

4 napja csak a nappaliban hajlandó aludni, délután is és főleg este. Mikor mennénk aludni,viiszem be a hálószobába egyszerűen elkezd ordítani,hogy ő nem akar ott aludniés mutat ki a nappali felé. Tegnapelőtt éjjel bevittem a hálóba,de nagyon nyűgös,nyugtalan éjszakénk volt.Jó ha aludtam 2 órát. Viszont tegnap már kint aludtunk és végig aludta az éjjelt, még enni sem kelt hajnalban.

Nem tudom,hogy megijedt e ott valamitől, vagy egyszerűen csak a melegcsinálta, de 4 napja tart ez az egész.Hogyan próbálkozzak,hogy ne ordítás legyen a vége?

21 hós kisfiú


2015. aug. 17. 12:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
miért ragaszkodsz ennyire görcsösen ahhoz, hogy veled aludjon? hagyd békén, ő már nagy, aludjon csak a nappaliba, te meg aludj a férjeddel
2015. aug. 17. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az elsővel. Aludjon kint, te meg a helyeden.
2015. aug. 17. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ismerősöméknél is kint alszik a nappaliban a gyerek kb. 1,5 éves kora óta (most lesz 4 éves), valamiért ott szeret kint aludni a kanapén, pedig van saját szobája is. Én sem értem, hogy ez miért olyan nagy probléma nektek?
2015. aug. 17. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ha aludna egyedül nem lenne gond,de a nappalink átjáró szoba,egybe van kötve a konyhával,oylan amerikai stílusu, és reggel a férjem korán megy munkába, és zavarná fiunkat.
2015. aug. 17. 16:07
 5/5 anonim ***** válasza:
De ha meg bent nem alszik? Akkor már az is jobb, ha a férjed megzavarja a reggeli alvásban, majd visszaalszik utána. Inkább, minthogy 2 órát aludjon ő is, meg te is, nem?
2015. aug. 17. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!