Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi jobb a gyermeknek? Ha apa...

Mi jobb a gyermeknek? Ha apa nélkül nő fel, vagy ha örökbe adjuk?

Figyelt kérdés
A szívem szakad meg, hogy fel kellett tennem magamnak is ezt a kérdést. A férjem hirtelen úgy gondolja, már nem akar velem lenni. 6 hetes a gyerek. Nem tudom, hogy egyedül hogyan bírhatnám ki, honnan vegyem az erőt, hogy valóban mindent megkapjon érzelmileg.

2015. aug. 17. 15:53
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
78%
Miért lenne jobb ha az anyját is elveszítené???
2015. aug. 17. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Azért mert a férjed elhagy, te is elhagynád az újszülött babád?

Nem lehet helyre hozni a kapcsolatotokat? Mi változott meg hirtelen?

2015. aug. 17. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
78%

Most komolyan gondoltad az örökbe adást? Az egy dolog, hogy a férjed nem akar veled lenni, de az apja se akar lenni a gyereknek? Mert a 2 dolog nem feltétlenül függ össze.

Én amellett vagyok, hogy a vér szerinti anyja mellett a helye. Egyrészt, mi arra a garancia, hogy az örökbefogadó szülők esetleg nem válnak el a későbbiekben?

Másrészt Neked is lehet új párod, aki valamelyest ezzel felvesz az apa szerepét.

Szedd össze magad!

2015. aug. 17. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
65%
Inkább apa nélkül! Anya kell neki! Ne mondj le róla csak azért mert az apja lelépni készül!
2015. aug. 17. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
65%
Nem mondom, hogy könnyű lesz, de nők milliói neveltek már fel egyedül gyereket. Szedd össze magad mert annak a pici babának szüksége van rád!
2015. aug. 17. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
A férjed egy könnycseppet nem ér meg, a baba éltessen!
2015. aug. 17. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
65%

Terhesség elején még azt mondanám, add örökbe.

Na de 6 hete gondozod, vigyázol rá, ringatod, eteted, le tudnál mondani róla???

Hogy merült ez fel benned? Te biztosan akartad ezt a babát, ha megszületett! Akkor most miért hagynád el?


Nem lehet helyrehozni a házasságot?

Üljetek le kettesben megbeszélni, mi a baj! Nehéz a gyermekágyi időszak, de ezért nem kell elválni! Apuka mit szól az örökbe adás ötletéhez?

2015. aug. 17. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Most jött rá, hogy sohasem szeretett, csak elvárásból volt velem. Akartam, és akarom is a kis manócskámat, de felmerült bennem, hogy nem lenne-e jobb neki 2 szülővel. Én is egy szülővel nevelkedtem, tudom, milyen. Nem akarok neki rosszat. Még nem mondott semmit a kérdésre az apa. Valószínűleg ő nem akarja helyrehozni, mondván nincs alapja a kapcsolatnak.
2015. aug. 17. 16:40
 9/16 anonim ***** válasza:
77%

Kedves, hogy most jött rá.

Te meg ne ásd el magad azért mert elválsz. Attól még miért nőne fel egy szülővel a gyerek? Soha nem lesz senkid? Innentől apáca leszel, mert anya vagy?

Szerintem semmi baj azzal sem, ha egy szülő van, ha az jó szülő.

2015. aug. 17. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Gerinces férj:S


Neveld fel egyedül a babát!

2015. aug. 17. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!