Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Törökország 10 hónapos babával...

Törökország 10 hónapos babával október elején?

Figyelt kérdés
Soha nem voltam nyaralni külföldön (bár itthon sem) nem voltunk nászúton sem és most adódott a lehetőség, hogy október elején kiutazzunk Török vagy Görögországba. Akkor lenne 10 hónapos a kisfiam. Szívem szerint mennék de az eszem azt súgja, hogy ne. Még olyan pici, hogy bírná a repülést és ott egy hetet? Itthon hagyhatnánk a édesanyámra de egy hetet nélküle??? Áhhh. Úgy szeretnék menni. Ti mit tennétek? Vagy esetleg más helyet nézzünk? :(

2015. aug. 18. 12:44
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
0%

a törökök tudtommal épp háborúznak..nem?


10 hónaposan már van valamennyi immunrendszere, de azért vinném a saját ágyneműit.

2015. aug. 18. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
18%
jah, hogy itthonhagyni??? én néznék közelebbi országot.
2015. aug. 18. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Törökországban és általában abban a régióban, a legtöbb európai az első három napot fosással tölti. Egyszerűen ott vannak az európai immunrendszer számára ismeretlen baktériumok, vírusok. Más a klíma.


Ezzel számolj, ha viszitek.

2015. aug. 18. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
26%

Jelen helyzetben se a törökökhöz, se a görögökhöz nem mennék még gyerek nélkül sem. Kisbabával pedig egyáltalán nem mennék ezekbe az országokba.


Ha nagyon menni szeretnétek, akkor belföld vagy a nyugati irány felé valamelyik ország, októberben amúgy sem fogtok már fürdeni a tengerben gondolom.

2015. aug. 18. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
45%

Nekünk nagyon pozitív a tapasztalatunk Törökországgal kapcsolatban, a Crystal Flora Beach Resortot nagyon tudom ajánlani Beldibiben, 2,5 óra a repülőút, és 45 perc a transzfer. A szálloda maximálisan gyerekbarát, rengeteg kisgyerekes volt, ki sem kell tennetek a lábatokat. Ásványvizet kb. bárhonnan lehetett nagyon gyorsan szerezni, mert hűtőpultokban tartották kint ingyen, azzal lemoshatod a gyümölcsöket is, ha azt szeretnél adni neki, és nem bízol az ottani csapvízben, bár nekünk ilyen problémánk nem volt.


Hatalmas választék volt ételekből, volt mindig program is, októberben voltunk egyébként mi is. De nem muszáj olyan messzire menni. ha ennyire aggódsz, miért nem utaztok belföldre, vagy Ausztriába, esetleg Horvátországba kocsival?

2015. aug. 18. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
44%
Én nem mennék, se vele, se nélküle. Talán jövőre.
2015. aug. 18. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
43%
5-ös válaszoló, ha ki sem megy a szállodából, akkor minek utazik órákat hogy ott legyen? Ennyi erővel a legközelebbi, számukra megfelelő szállóban is lehetnének.
2015. aug. 18. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
53%

A török utak egy része, főleg a gyerekkel nyaralós, all inclusive-ok már arra épülnek, hogy ott helyben megkapj mindent, max 1-2 kirándulásra be lehet fizetni. Animációs programok vannak, esténként táncos, bűvész, vagy tornász show-k, eheted egy hétig a török konyha finom ételeit, szép környezetben vagy, és rögtön ott van a tengerpart, októberben pedig már az idő is nagyon kellemes, a tenger viszont még meleg, lehet benne fürödni.


Ettől függetlenül 10 hónapos babával, és ilyen belső rossz megérzéssel én nem mennék a Kérdező helyében, inkább közelebbi célpontot választanék.

2015. aug. 18. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
80%

Megmondom őszintén, h amikor elolvastam a kérdésedet, rögtön az jutott az eszembe, ha itthon sem voltál még nyaralni, mi a fenéért kell egy tök messzi országgal kezdeni?

Én maradnék itthon, keresnék vmi hotelt, ahol lehet pancsolni, van babásrész, a környéken lehet jókat mászkálni. Ha gond van, elérhető távolságban van orvos, stb.

2015. aug. 18. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
37%

Mi 11 hónapossal voltunk Görögországban nemrég, igaz autóval, de kutya baja sem volt egész héten! Babavizet vittem neki, azt itta, de azon felül kóstolgatott kajákat is, és minden rendben volt vele, nem ment a hasa, sőt a strandon sem égett le, és imádta a tengert! :)

Görögország teljesen veszélytelen, nem tudom miért ijesztgetnek vele kapcsolatban, csak pár sziget van, ahová a menekültek mennek (pl. Kos), azokra én sem mennék, de egyébként minden oké kint, nincs csőd, nincs semmi veszély, mi nagyon jól éreztük magunkat.

Törökországban viszont egy csomó fegyveres összecsapás van az IÁ miatt, na én meg most azt hagynám ki...és ott aztán rengeteg a menekült.

Szóval szerintem nézzetek egy görög szigetet, ahová mehettek repülővel, pl. Zakynthost, Kefalóniát, Korfut.

2015. aug. 18. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!