Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor kell overált venni?...

Mikor kell overált venni? Ilyen időbe h öltöztetitek a babát? 4 hós baba anyukája

Figyelt kérdés
2015. aug. 19. 08:32
 1/6 anonim ***** válasza:
52%

Ilyen idő az a most reggel (itt 18 fok van) vagy nappal amilyen lesz (ide 25-öt mondanak).

25-ben én egy rövid ujjút és egy rövidnadrágot , zoknit, vagy nagyon vékony hosszúnadrágot adnék rá.

Reggel meg hosszúnaci + rövidujjú + vmi fölső -> pulcsi, kardigán v vékony őszi kabátka.

Overál az majd hidegben kell, olyan 10 - 12 fok körül az őszi vékony overál, a téli meg 5 körültől kb. De ezt érzed majd te is.

2015. aug. 19. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Overált? Te vastag kabátban vagy kint?


Mindig úgy öltöztetem, hogy ha nekem egy póló pont elég, akkor ő kap egy atlétát és inget, ha egy vékony pulcsi elég, akkor ő kap egy polár mellényt és szélkabátot, ha vékony kabát is kell a pulcsira, akkor ő is kap kabátot is.

Egy vékony réteggel többet adok rá, de dupla annyit mozog, mint én, ha csak feküdne, akkro betakarnám. Ha leizzad, akkor fázik meg szerintem, nem akkor, ha alul öltöztetem, de sosem adok rá kevesebbet, mint magamra.

Overált csak télen kapott 0fok alatt.

2015. aug. 19. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
* itt is 18-20 fok van, de pólóban nem fázok, neki is elég a body+ingecske+hosszú nadrág, zokni szandál, zokni cipő (esőtől függ), ha elalszik akkor vékony takaró.
2015. aug. 19. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem overált adok rá. Felül egy vékony hosszujas meg kardigán. Alul harisnya hosszúnaci.
2015. aug. 19. 08:58
 5/6 anonim ***** válasza:
a harisnya még felesleges,de te tudod ha fázós :-) én itthonra leggingset-tunikát adtam most rá,ha most mennénk el lecserélném farmerra,vékony kardigánra(itt hűvős van) később ha tényleg jó idő lesz,akkor meg aszerint
2015. aug. 19. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

igaz nekem 1 éves,de az overáll még nálatok se téma egy jó darabig :-)

előző

2015. aug. 19. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!