Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1-2 év közötti gyereknek...

1-2 év közötti gyereknek adnál szörpöt? édesítőszeres jobb mint a cukros?

Figyelt kérdés
2015. aug. 19. 19:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
csakis háziszörpöt, és nagyon nagy higítással. Most baba gyümi levet iszik higítva, de döbbenten tapasztaltam, hogy azokban több a cukor 100 milire bontva, mint a felnőttek gyümölcslevében...innentől akkor nem hiszem, hogy a házi szörp rosszabb választás volna..
2015. aug. 19. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem adnék. Igazából sem a cukrosat, sem az édesítőszereset nem szeretem, nekem a xilit jött be legjobban. De ha szeretnél adni neki, akkor házi szörpöt adj, és mehet sima cukorral. Néha 1-1pohártól semmi baja nem lesz.
2015. aug. 19. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
az édesítőszer károsabb mint a cukor, és hasmenést is okoz. inkább adj gyümölcslét kicsit hígítva.
2015. aug. 19. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem adnék, nem adtam. Ha valamit, akkor erősen hígított házi szörpöt. Az édesítős még rosszabb.
2015. aug. 19. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

édesítőset még a hat évesemnek sem adok,én sem iszok,nemhogy ilyen kicsinek.nagyon egészségtelen

szerintem felesleges ekkora gyereknek szörp,de ha már akarsz adni,akkor csak jó minőségű gyümölcsszörp,ha van házi.ha nincs,akkor mondjuk sió,az finom is

2015. aug. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem kap szörpöt. Múltkor beteg volt, gondoltam adok neki ívólevet, de annyira megszokta a vizet, hogy nem kell neki az sem. Szerintem felesleges szörpöt adni neki. A víztől nincs jobb szomjoltó. Ha adnék neki, akkor cukrosat adnék nem édesítőszereset.
2015. aug. 19. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Akkor nem csak én vagyok azon a véleményen hogy nem kell neki még a szörp.csak sajnos párom is adja neki és ha a mamánál van ott is feszt azt vedel a cumisüvegje állandóan avval van tele mikor érte megyek ők édesítőszereset isznak.
2015. aug. 19. 21:11
 8/12 anonim ***** válasza:
Az édesítőszer egy ekkora gyereknek szó szerint méreg! Ne engedd! Te vagy az anyja! A kislányom 5 éves, maximum 100%-os gyümölcslevet iszik, lehetőleg frissen préseltet! Egyébként, ha cumisüvegből issza, a többi káros hatásán túl még a fogait is elrohasztja! Láttam már 3 évest fekete fogakkal!
2015. aug. 20. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
De miért méreg?mert nem tudtam én se.ha meg evvel érvelek Úgyis mondják hogy magyarázzam el miert méreg
2015. aug. 20. 08:28
 10/12 anonim ***** válasza:
Én ritkán kb havi 1x adok neki pölöskei szörpöt,persze nem full édesen. Annyira nem issza. Vizet viszont jobban elfogadja. Szerintem ha ritkán adsz neki egyik sem káros.
2015. aug. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!