Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az erkélyünkre délelött nem...

Az erkélyünkre délelött nem süt oda a nap de a lakás nyugati fekvésű és nagyon meleg kirakhatom 1hetes kisfiamat az erkélyre babakocsiban? és milyen ruhát adjak rá?

Figyelt kérdés
Az öltöztetése is érdekelne,mit adjak rá nappal vagy éjszakára?
2008. szept. 7. 10:24
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodtan kirakhatod, sőt, ha szerencséd van imádni fogja, és jókat fog ott aludni(mint a szomszéd kisfia)

Az egy hetes baba még igényli a ruhát, egy hosszuujjas hosszulábas rugi elég rá, meg egy nagyon vékony pléd. Én így öltöztettem a babám 2 hétig, aztán mivel kánikula volt, csak rövidujju lábatlanban volt utána.

HA most egy hetes, maradhat a rugi, ha még elsz kánikula, 1-2 hét mulva adhatsz rá rövidet.

De most hideg jön-állítólag, akkor adj a hosszu alá egy rövidujju lábatlan badyt, és úgy a hosszut, és egy kis pléd. Éjszakára én ugyanúgy öltöztetem, max vastagabb plédet teszek rá, vagy ha hanyatt altatod, jobb a hálózsák, mert azt nem rugja le magáról.

Jó szellős alvásokat kívánok:-)

2008. szept. 7. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Persze,hogy kiteheted,de az a legfontosabb,hogy valami hálóval v.függönnyel le legyen takarva,mert ha berepül egy méh és nem veszed észre az végzetes lehet.Ha hűvösebb van akkor hosszú kezeslábast,esetleg egy vékonytakarót,éjszakára a vastagabb,plüssös kezeslábast ajánanám,hálózsákkal a legjobb,mert azt nem tudja lerúgni magáról és a fejére sem húzza.Ha már van levegőmozgás,akkor vékony sapit is lehet,bár most még nyárias az idő.
2008. szept. 7. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!