Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Didymos, vagy Little Frog...

Didymos, vagy Little Frog karikás kendő?

Figyelt kérdés

Melyiket választanátok? A Little Frog jobban tetszik kinézetre abban a színben, amit kinéztem, de fontosabb, hogy tovább jó legyen, és ha jól tudom, a Little Frog újszülötthöz, kisebb babához jó, de később már nem olyan kényelmes, mint a Didymos. Ti melyiket választanátok?


Árban picit drágább a Didymos, de használtan majdnem ugyanannyiért be tudom szerezni, mint amennyi a Little Frog újonnan. Ráadásul az biopamut (mondjuk nem tudom, hogy ez mennyit számít).



2015. aug. 20. 13:12
 1/7 sandrachnologic ***** válasza:
Little frog. Nagybabaval amuyg sem kényelmes hosszu tavon a karikás, mert felvallas a terhelés. :)
2015. aug. 20. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Babahordozás kérdések és válaszok csoportban szakavatottabb válaszokat kaphatsz.


Az elsőnek igaza van, nagybabával semmilyen karikás nem lesz kényelmes a féloldalas terhelés miatt. Én hosszabb távra (hosszabb mint fél óra) a hosszúkendőt szoktam használni, a karikást csak kocsiba le, kocsiból fel, bevásárolni, ilyesmikre. Little Frog karikásom van, nagyon szeretem. A Didymos színei nekem nem jöttek be.

2015. aug. 20. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Jöhetnek még:)


Feltettem amúgy ott is, de itt is szokott lenni hozzáértő, gondoltam hátha pont ránéz erre a kérdésre:) Nekem sem tetszik annyira a Didymos színe. Hosszú túrákat nem a karikásban tervezünk megtenni, csak kéne valami egyszerű amibe gyorsan ki-be pakolhatom a babát bevásárláskor addig, ameddig bele tehetjük egy mei taiba, vagy egy csatosba.

2015. aug. 20. 13:29
 4/7 A kérdező kommentje:
Most nézem, hogy a Little Frog nem jó háton hordozáshoz, a Didymos viszont igen. Ezzel szerintem el is dőlt, szín ide vagy oda:)
2015. aug. 20. 13:33
 5/7 anonim ***** válasza:
Kinek mit jelent a nagyobb baba? Én 1 évessel magas len tartalmú, az átlagosnál szélesebb kendőt használok, az jó hosszútávon is. A dd tényleg csak fél órát, órát kényelmes. Little Frogot nem ismerem, alsóárkategóriás. Egyébként a legjobb, ha keresel egy olyan helyet, ahol fel tudod őket próbálni.
2015. aug. 20. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kérdező, mit értesz azalatt, hogy a littlefrog nem jó háton hordozáshoz? Karikásként akarod hátratenni? Miért ne lenne jó hozzá? Anniy, hogy ahhoz nagyon hosszú karikás, és elég sok gyakorlat kell, és messze nem tökéletes hátonhordozási mód. Ha csak csípőre akarod feldobni néha, ha kell a kezed, vagy vásárolsz, akkor mindegy melyiket választod. De azt tudd, hogy az LF-ek közt is vannak vékonyabb, és vastagabb fajták (az anyag súlyát figyeld), és a vastagak, mint pl. az enyém is, nem vágnak a nagy baba alatt sem. Nekem LF boulder opal-om van, ez vastagabb, talán 230 gramm körüli, a féloldalasság persze nem könnyű, de a kendő tart, és nem vág. És szerintem szép, valamint jó az ára is. Remélem tudtam segíteni.
2015. aug. 22. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egyiket sem érdemes hátratenni, mert a karikás hátul nem biztonságos. A tanácsadók is csak együttműködő, járni tudó gyerekkel javasolják a karikást hátra. Ha hátul is akarod hordozni, akkor inkább hosszúkendőben gondolkodj.
2015. aug. 22. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!