Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9 hónapos nem hanyos nem...

9 hónapos nem hanyos nem bukos baba par napja eleg sokszor hány. Ez nagy baj vagy mitol lehet?

Figyelt kérdés
Kicsi babakent nem volt bukos fajta. De most par napja 3szor 4 szer is vissza jon neki hirtelen nagyobb mennyisegu étel vagy epp amit evett ivott..Elofordul eves utan akar 2 órával is. Aggodom hogy nincs e valami komolyabb baj, vagy valami fertőzés. Laza hoemelkedese nincs. Egyepkent felul most jon a foga, ez miatt most magyon nyűgös és az eteleket is elutasitja. Volt esetleg valakinel ilyen? Úgy gondoltam 1-2 napot még varok es ha nem mulik el elviszem az orvoshoz ot. Csak sajnos külföldön élünk es itt csak a korhazba a sürgősségi osztalyra lehet vele be ülni az meg minimum 6-7 ora hossza varakozas mindnenfele beteg kozott...
2015. aug. 26. 06:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem kell a sürgősségire menni, hanem időpontot kell kérni a saját orvoshoz. Mondjuk napok óta tartó hanyassal én nem vártam volna....
2015. aug. 26. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
ahogy irtam is. Idopontot rendes orvoshoz 1 honap mulva adnak. Itt ez van. Ezert kerdem h ez nagy gond vagy lehet h a foga miatt van vagy volt e esetleg valakinek hasonlo.
2015. aug. 26. 07:23
 3/6 anonim ***** válasza:
Magától a fogzástól én nem hallottam ilyenről. Viszont előfordulhat, hogy most máshogy eszik, esetleg nem rágja meg a dolgokat mert fáj a foga, ezért könnyebben visszajön. Játék közben is előfordulhat, hogy dörzsöli az ínyét, és túl mélyre dugja a szájába a kezét vagy a rágókáját, és ettől hány. Enyhe vírusfertőzés is lehet, láz és hőemelkedés nélkül is, az viszont 2-3 napnál általában nem tart tovább. Esetleg ha újfajta ételt vezettél be, arra is lehet érzékenyebb.
2015. aug. 26. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
En is külföldön élek és nincs egy hónapos varolista a háziorvoshoz, pláne nem csecsemőnek. Felhívod a rendelőt és elmondod mi a probléma.
2015. aug. 26. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nálunk akkor volt hasonló, amikor megtanult ülni 8 hónaposan. Nem mondanám hányásnak, de folyton feljött neki a flötyi.
2015. aug. 26. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
nekunk se igazan hányás mert nem oklodik meg semmi ilyesmi csak egyszerűen fel jon neki 3-4 kortynyi. Ma meg edddig nem csinalta remelem nem is fogja
2015. aug. 26. 18:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!