Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vállalkoznál e nagyon eleven...

Vállalkoznál e nagyon eleven 1,5 éves kisgyerekkel 4,5 órás útra kocsival?

Figyelt kérdés
2015. aug. 26. 12:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
61%
igen, de úgy, hogy egyszer megállunk mondjuk játszani kicsit, vagy sétálni. enyémek 2 évesek, 3 órás úttal semmi bajuk, de szerintem ennyinél már csak így menne. vagy későn mennék, hátha végig alszik.
2015. aug. 26. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
61%

Igen, mondjuk mi rendszeresen utazunk vele 3 hetes kora óta, ettől függetlenül nagyon eleven és nem egyszerű az utazás mostanában a 1,5éves fiunkkal.

Most állatokat szoktam utánozni kézjátékkal hangokkal, amikor már nem bírja cérnábal - meg én sem.

Úgy oldjuk meg, hogy a kocsiban van egy étkezés, lehetőleg az, ami után aludni is szokott - reggeli, vagy ebéd. Ha felébredt 1-2 óra múlva, akkor különböző játékok. Ha nagyon nem bírja, akkor megállunk egy órára, ha valaki útbaesik épp, meglátogatjuk pl.

Csak azért, mert eleven, biztos nem mondanék le az utazásról :)

2015. aug. 26. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
61%

igen, 1 évessel mentem 8 órás útra. alvsidőben utaztunk, odafelé 2x álltunk meg, haza felé este indultunk, megfürdettem megetettem és indultunk haza.


játékokkal énekkel letudod kötni.

2015. aug. 26. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%
Mi 3 hete 13 órás utra mentünk egy 4 hónapossal. Szóval igen.
2015. aug. 26. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Igen, ha lehet időzítsétek alvásidőre, és az út egy része meg is van oldva.

Vigyetek játékokat, hallgassatok zenét, mondókázzatok, álljatok meg egy játszótéren vagy játszóházba.

2015. aug. 26. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Lencsibaba0121 ***** válasza:
61%
Igen, mi rendszeresen járunk a kicsimmel, most 2 éves. Mindig este indulunk alvásidő előtt fél órával. Így kicsit nézelődik, beszélgetünk, éneklünk és elalszik! :)
2015. aug. 26. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
ha nem feltétlenül muszáj, én semmiképpen nem mennék. az én gyerekem max. 1-másfél órát bír ki, és azt is nagyon megunja. ha már nagyon álmos, akkor elalszik, de hamar fel is ébred és akkor ugyanúgy nem bírok vele. nagyon nehéz lekötni ennyi ideig, 4,5 óra meg borzasztó hosszú. szerintem ezt jól gondold meg. ha mégis bevállalod, akkor készülj fel rá, hogy lehet, hogy nagyon nehéz lesz és kínlódni fog a gyerek
2015. szept. 2. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
előző vagyok. még annyit hogy az apja ideges volt vezetés közben, mikor nyafogott a gyerek, többször is meg kellett állni, mert semmi nem kötötte le. kb negyed órát aludt út közben, de amikor megálltunk (mert muszáj volt)felébredt és már nem tudott visszaaludni. azért majd írd meg, hogy bevállaltad-e és hogy milyen volt
2015. szept. 2. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó!Ahogy irod nálunk ugyanez van- az apja nagyon ideges lett (főleg rám)hogy minek kell erőltetni egy ilyen gyerekkel egy nyaralást-ha nem megy hát nem megy-ez van ilyen gyerekünk született.Elmentünk-de most megfogadom hogy amig nem lesz értelmesebb addig nem megyünk.Hol is kezdjem:

az uton nem volt nagyon rossz-mert van egy tv a kocsiban(sajnos muszáj volt beszerezni mert még boltba se tudtam régen elnmenni vele)szóval ott nézte a kedvenc meséjét-és mivel nálunk még van szopi-azzal elaludt az ölemben.Ha nem szopizna még-sohova nem mernék elmenni vele!!De ami ott következett!na az nem volt semmi.A szállodában olyan alacsony volt a kilincs a szobában hogy folymatosan oda futott ki akart menni az ajtón tehát egy perc nyugtunk se volt.Uszómedencéhez nem lehet vinni mert beleugrik-és ha elhozod akkor hisztizik.Strandon homok volt:na ott elhomokozott de ugy hogy a homokot magára és a szemébe szórta-fél óra után fel kellett mennünk a szobába mert beledörzsölte a homokot a szemébe.Gyerekprogramok:elmentünk vele biciglivel egy gyerekparkba ahol be akart ugrálni a vizbe(sajna sok ilyen vizes játék volt)és ha elvittem onnan akkor már orditott..elvittük egy olyan helyre ahol rengeteg kisautó volt amibe be lehetett ülni na azt meg annyira élvezte hogy amikor el akartunk indulni haza nem akart,és visitott hazafelé a bicigliülésben de úgy hogy közben rángatta magát kifelé ami ugye elég veszélyes---a kajáról és alvásról ne is beszéljünk-.kocsival köröztem vele órákat de nem aludt...és a reggelizőhelységben le akarta rángatni az ételeket a svédasztalról majd kifutott a helységböl és ugye mi meg utána -ugyhogy reggelizni nem tudtunk csak felváltva-szóval egy perc nyugtunk se volt-gyerekprogrammal se,meg anélkül se........hmm....akkor most ti meddig nem mentek majd sehova:)?mert mi biztos egy jó darabig:)

2015. szept. 3. 11:10
 10/13 anonim ***** válasza:

Szia, sajnálom hogy így alakult, legközelebb keressetek közelebbi úticélt.

A többit csak azért nem értem, mert nem szoktatok ilyen programokra, játszótérre, strandra menni a gyerekkel, nem szoktatok együtt leülni enni?

2015. szept. 3. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!