Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szeretném elajándékozni a...

Szeretném elajándékozni a macskámat a baba születése miatt. Ti mit éreztetek, nem volt rossz érzés?

Figyelt kérdés

Sajnos nem tudok már úgy viszonyulni a macskához, mint eddig. Nem tudok foglalkozni vele, és nem is akarok. Nem tetszik neki, hogy hanyagolva van, igazaból nem jó neki sem és nekem sem, hogy itt van.

Ki mit érzett, amikor eldöntötte, hogy megválik a cicától a baba miatt? Végül nem bántátok meg?


2015. aug. 26. 13:27
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
78%
Miért kellene megválni tôle??? Alapból nem kellett volna befogadni. Nálunk családtag a cica...
2015. aug. 26. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
87%
Azt éreztem volna, hogy egy utolsó görény vagyok, mert csak azért vettem magamhoz egy állatot, hogy pótlék legyen és ha jön a gyerrk mehet a levesbe. Ha kistesó jön majd a mostani gyereked is tovább adod? Ajánlom a Kis Herceget elolvasásra.
2015. aug. 26. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
87%
Nem tudnám megtenni...
2015. aug. 26. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 A kérdező kommentje:
Istenem hogy itt mindenki gyoker.. egy szoba van csak nem fogom a babat es a hulye dog macskat egyutt altatni. Vagy kene? Nagy macskaimado idiotak
2015. aug. 26. 13:40
 5/43 anonim ***** válasza:
96%

Barátnőmnek 2 db macskája van, és egy kutyájuk is van.

Eszébe sem jutott, hogy bármelyik állatától megváljon, mert jön a baba.

Nekünk csak egy kutyánk van (6 éves),pici korától velünk van. Nem történhet semmi olyan az életünkben, hogy elajándékozzuk. A 2,5 éves fiunk is imádja.


A föld alá ásnám magam, ha egy állatot kényelemből elajándékoznék.

2015. aug. 26. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
95%
Mi a fenének vettél macskát ha utálod? Nekem nincs macskám mert nem szeretem őket, de ha lenne nem basznám ki. Minek csinálsz gyereket egy lyukba? Idióta. Szerencsétlen gyereked.
2015. aug. 26. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
85%

Elég gyökér vagy, kérdező!

A macska és a gyerek lehet együtt -mondom ezt macskautálóként-, terhesség alatt viszont rohadtul nem kellett volna a macska.

2015. aug. 26. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
95%

5-ös vagyok, most már értem. Azt sajnálom, hogy egyáltalán magadhoz vettél egy állatot.

És sajnálom, hogy ilyen szemléletet adsz majd tovább a gyerekednek.

Minek vetted magadhoz anno azt a "dög macskát"?

2015. aug. 26. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
93%
Az idióta te vagy, nem is kicsi. Nekem terhesen nem volt macskám. De ha már gyereket vállaltál, tudhattad, hogy kell macska, nem kell macska mellé. Ha nem, akkor sem így kell előadni. Szép gazda vagy:S
2015. aug. 26. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
95%

ha jön a 2. akkor az elsőt is kidobod ugye?

nem való neked gyerek!

2015. aug. 26. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!