Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9-11 hos babádnak milyen...

9-11 hos babádnak milyen fisher price játékai vannak? Szereti öket?

Figyelt kérdés
2015. aug. 26. 18:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Tanulós kalapács, számolni tanít magyarul, angolul és zenél. Meg kinéztük a tanulós labdát is, azt is meg fogjuk venni.
2015. aug. 26. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kalapács, gyűrű amit rúdra lehet pakolni, távirányító. Jó minőségűek, de ez a babát nem izgatja. Idő volt mire megszerette a játékokat. Most 9 hónapos, kb 7 hónaposan kapta őket.
2015. aug. 26. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Sütifaló bödön, mókakocka, távirányító és járássegítő.

A mókakocka kivételével mindegyikkel egyből játszott, a kockákkal egy kicsit barátkoznia kellett, de már azt is szereti.

A bödönt 6 hónaposan, a kockákat és a távirányítót 8 hónaposan, a járássegítőt most 10 hónaposan kapta.

2015. aug. 26. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Sütibödön, guruló teknős, mókakockák, mozdony.

Ő csak később kezdett foglalkozni velük egyedül, persze ha együtt játszottunk, akkor az tettszett neki (azaz én játszottam, ő nézte, meg próbálkozott).

Most 2,5 éves, és még mindig kitűnő állapotúak, szóval megéri az árát, mert strapabíró. És most is játszik velük néha.

2015. aug. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Ditta323 ***** válasza:
Tanuló labda, kutyushúgi (fülét már nem szól, mert leamortizálta a gombot, de imádja így is), tanuló asztalka. A labdát én nem szeretem, mert ahogy zenél néz rám, hogy énekeljem vele :D (csak hanggal nem áldottak meg)
2015. aug. 26. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

tanulókutyus, tanulózongora, tanulótelefon, mókakockák, valamint egy olyan játék, aminek nem tudom a nevét pontosan: egyre kisebb színes félgömbök, amikből tornyot lehet építeni, de egymásba is pakolhatók, valamint különböző méretű golyók is készíthetőek belőle.

A lányom 2 éves, mindegyiket nagyon szereti, talán a tanulózongora a kedvence.

2015. aug. 27. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!