Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Aki 2. Vagy annál magasabb...

Aki 2. Vagy annál magasabb emeleten lakik. Hogyan viszitek le a babakocsit, ha nincs lift?

Figyelt kérdés
Én kismama vagyok. De előre félek hogyan fogok közlekedni amikor nem lessz segitség. Igazából arra vagyok kiváncsi meglehet e szokni. Egy szatyrot ali birok levinni...
2015. aug. 26. 20:10
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
75%
Majd beleszakadtam, de muszáj volt, aztán elköltöztünk...
2015. aug. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
82%

Anyukam mindig osszecsukhato babakocsit vett. A tesom Pedig addig egy baba hordoban volt a mellkasan es en segitettem levinni a babakocsit


18/L

2015. aug. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
86%
Barátnőm a földszinten hagyta a babakocsit, babakocsitárolóban, kézben vitte fel a gyereket.
2015. aug. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
82%
Nincs tároló? Mi otthagyjuk.
2015. aug. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
82%
Mi a babakocsibantárolóban hagytuk a kocsit. A gyereket amíg kicsi volt, addig textilmózesben hoztuk fel (babakocsihoz járt), aztán kézben, később meg már maga jött.
2015. aug. 26. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
75%
Nálunk nem volt tároló. Megfogtam és vittem. Mást nem igazán lehet csinálni, hacsak apuka nem megy veled mindenhova.
2015. aug. 26. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
82%
vagy lent kell hagyni a tárolóban, pincében, garázsban, vagy baba magadra köt, kocsi összecsuk és cipel :/
2015. aug. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
82%
Nem használok babakocsit, mert a BKV-n lehetetlen vele közlekedni, épp a lépcsők miatt. Vettem egy hordozókendőt, és az minden gondomat megoldotta.
2015. aug. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
61%

Mikor még az újszülött babakocsi volt, akkor külön vittem, tehát először a kocsi, addig gyerek a kiságyban, majd jött a gyerek...Most már, hogy sportbabakocsink van, sokkal jobb a helyzet, mivel ez nem nehéz (annyira:)), tehát egyik kezemben a gyerek, másikban a kocsi. :)

Ha netán sok cucc van visszafelé, mert mondjuk bevásároltam, akkor felviszem a gyereket a cuccokkal, berakom a járókába, és visszaszaladok a kocsiért. Másodikon lakok. Én is meg voltam ijedve, de nagyon meg lehet szokni, hidd el. Meg hát ugye nincs más választásom... :)

2015. aug. 26. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
61%

Mi ugyan liftes házban lakunk, de nem egyszer fordul elő, hogy áramszünet van/elromlik a lift, vagy ami a leggyakoribb, valaki nyitvatartja a liftet, miközben a szomszéddal beszélget. Míg pici volt ilyenkor inkább nem mentünk sétálni, vagy kenguruztunk (amikor már lehetett). Mikor már járni tudott, és mindenképpen menni kellett, akkor gyalogoltunk. 10. emeleten lakunk egyébként.


Amúgy liftmentes házakban szokott lenni babakocsi tároló a földszinten*, így "csak" a gyereket kell lecipelni.


*hacsak ki nem adják üzlethelyiségnek :S

2015. aug. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!