Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 hetes lányom napközben...

8 hetes lányom napközben nagyon fáradt, de nem tud elaludni, ha mégis,20 percenként megébred, sír, és nagyon nehéz visszaaltatni, ha sikerül egyáltalán. Mi baja lehet?

Figyelt kérdés
Eddig semmi gondunk nem volt, ez 3 napja megy így. Éjjel gyönyörűen alszik, egyszer kel fel 3 körül szopizni, utána egyből vissza is tudom tenni, fél óra az egész. Nappal viszont egyszerűen képtelen aludni, pedig fáradt, folyamatosan ásítozik, laposakat pislog, be-bealszik, de mindig felébred szegénykém 10-20 perc után, van, hogy 5 percet sem alszik. Semmi, sehogy nem jó neki. Ha a babakocsiban rázom, tologatom, elalszik, de ha abbahagyom, egyből ébred és sír. Nem hasfájós baba, legalábbis eddig ilyen gond nem volt vele. Éhes-szomjas nem lehet, pelusa tiszta, tényleg nem tudom már, mi lehet a gond. Olyan, mintha egyszerűen nem tudna aludni. De miért?
2015. aug. 29. 16:45
 1/3 anonim ***** válasza:

a babák 20 perc után kerülnek mély álomba. te magad írod, hogy babakocsiban tologatod, majd abbahagyod és megébred. na hát ezaz :)

30 percig ne hagyd abba :D akkor mélyálomba kerül. 20 percen belül a megébredésnél nagyon fontos, hogy ugyanaz legyen mint mikor lecsukta a szemét. addig ne tedd át, ne menj el mellőle, ne hagyd abba a tologatást, ha cicin alszik el akkor ugyanúgy legyen a szájánál a melled.

ha nem ijed meg az új helyzettől akkor nagy eséllyel visszacsukja a szemét és békésen pihen tovább.

2015. aug. 29. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem ez a gond, ha 40 percet rázom a babakocsiban, akkor is ordítva ébred percekkel azután, hogy abbahagytam :( Át sem teszem már a kiságyba, hagyom, hadd aludjon a babakocsiban, de ez sem segít. Tudom, hogy 20 perc után alszik el mélyen, direkt figyelek is erre, ennek ellenére áll fenn a probléma.
2015. aug. 29. 16:52
 3/3 anonim ***** válasza:
Nálunk ez 2.5 hetesen kezdődött. Próbáld kendőben altatni, magadra kötve, nekünk bevált.
2015. aug. 29. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!