Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normális, hogy egy kicsit...

Normális, hogy egy kicsit depis vagyok? Hasonló helyzetben valaki? Hogy tudnám megoldani, hogy azért én is külön ember legyek? Tippek a hétköznapokra? Mivel tudnám feldobni a közös napokat?

Figyelt kérdés
Kisfiam már 2 éves lesz,de nincs lehetőségem 1 óránál többre elszakadni tőle.Már ott tartok,hogy nagyon fusztrál ez a dolog.
2010. márc. 11. 12:50
 1/2 anonim ***** válasza:
81%
hát először is azt az 1 órát használd ki! a következő, hogy ebből úgy gondolom, hogy a családon belül segítséged nemigen van. anyagilag hogy álltok? hetente egyszer egy bébiszitter egy napra beleférne? szerintem jót tenne Neked :) meg hívj sűrűn vendégeket :) engem legalábbis nagyon feldob :)
2010. márc. 11. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
84%
Egyetértek az előttem szólóval! Nálunk a barátok-kollégák ugranak fel sokszor, esküszöm, hogy nekem ez a fény néha az alagút végén (mikor már nagyon kivagyok egy nap, jönnek a rágófogak, alig alszunk, alig eszik) :(
2010. márc. 11. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!