Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nagy a kutacsa még 10 hónaposa...

Nagy a kutacsa még 10 hónaposan is. Milyen vizsgálatokra vigyem?

Figyelt kérdés
UH-n mindent rendben találták, azt mondták kár vizsgálgatni.
2015. aug. 30. 22:12
 1/9 anonim ***** válasza:

Megvizsgálták, azt mondták minden ok. Akkor most mi a kérdés?

A gyerekorvossal egyeztetve emeld a napi d-vitamin és/vagy kálcium adagját.

2015. aug. 30. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Azt irtad megvizsgaltak es rendben van.

Akkor mit akarod meg vizsgaltatni ?

2015. aug. 30. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nincs e kalciumhiànya,vagy csontproblema
2015. aug. 30. 22:33
 4/9 anonim ***** válasza:
75%

Jesszus! Ne legyél paranoiás!

Teljesen normális!!! Lányom kutacsa 20-21 hósan csontosodott be, ez a normális!

2015. aug. 30. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
50%

akkor van baj ha túl hamar összenő a kutacsa...

10 hónapos, könyörgöm, örülj neki, hogy nagy és még tud nőni a buksija, műteni kéne ha már nem lenne...

2015. aug. 30. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
56%
Biztos én vagyok a hülye, de ha a doki szerint normális és még ultrahangot is csináltak, ott is rendbe volt minden, akkor te honnan döntötted el, hogy nagy? Szerinted mekkorának kéne lennie? Bár én az 1 évesem kutacsát se merném cseszegetni, mert az egy lágy rész, alatta az agya van én még 2 gyerek után se nyúlnék hozzá!
2015. aug. 31. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A mi fiunknak is nagy volt a kutacsa a doktornőnk szerint,de nem volt vele teendő, van ilyen, mindig azt mondta. Mindig kérdeztük, hogy nem baj-e, de megnyugtatott minket, ha gond lenne, akkor szólna. Pont a napokban beszéltük a férjemmel, hogy már benőtt a feje lágya a fiunknak, de nem tudjuk, hogy mikor, mert legutóbb, amikor nézte a doktornő, még. 2x1 ujjnyi volt, de olyan sűrű a haja, hogy mi már nem láttuk, nyomkodni meg nem mertük. Nyugodj meg, ha annyira nagy lenne az eltérés, akkor továbbküldenének vizsgálatokra. Ha meg nem bízol a gyerekorvosotokban, akkor keress másikat.
2015. aug. 31. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Természetesen én se nyomkodom neki, csak mivel kevés a haja, eléggé szembetűnő, amikor ül és a többi babához képest nagynak találom. (bár neki fél évesen is nagy volt)
2015. aug. 31. 09:59
 9/9 A kérdező kommentje:
Illetve még foga sincs, ezért gondoltam hátha valami csontprobléma lehet.
2015. aug. 31. 10:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!