Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 hónaposan újra kétszer kel...

8 hónaposan újra kétszer kel még enni. Min változtassak?

Figyelt kérdés

Reggel tápszer

Délelőtt gyümölcs kevés gabonapehellyel

Ebéd főzelék husival

Uzsonna natur joghurt keksszel

Este tápszer

Éjjel már jó ideje 1-szer kelt enni, mostanában már kétszer. Ez elég fárasztó másik iskolás gyermek mellett.

Nappal nem kér többet a megszokott kb. adagjánál, éjjel viszont többet kér. Próbáltam csak vizet adni, de nem tudott úgy aludni. Amint adtam a tápszert, aludt utána.



2015. szept. 2. 08:31
 1/9 anonim ***** válasza:
Esetleg ha az esti tápszer előtt még vacsiztok valami szilárdat?-legalábbis nálunk ez vált be, 6-kor vacsi, 8-kor lefekvés előtt tápszer.
2015. szept. 2. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Sokszor 17-18 közé esik az uzsonna, próbáltam adni főzeléket, de nem fogadta el. Nem tudom, mit adhatnék még, ha így is későn uzsizik.
2015. szept. 2. 08:56
 3/9 anonim ***** válasza:
Kicsit rendezd át az étkezéseket,vagy ha annyira késői az uzsonna vagy legyen "vékonyabb". Adj neki főzeléket vacsorára és lefekvés előtt mehet a tápszer.
2015. szept. 2. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Én este a babámnak ő is 8 hónapos babapiskótát adok tejjel,3 db-ot kb.240 tejjel és végig alussza az éjszakát.mikor nagy meleg van ő is fel kel többször de csak iszik.
2015. szept. 2. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Reggel a tápi kevés, kell mellé egy kis keksz (teljes kiőrlésű és cukormentes lehetőleg), vagy rozskenyér vajjal, kis sajt mehet hozzá.

Tízórai rendben.

Ebéd rendben

Uzsi legyen 4 óra körül túró, joghurt stb.

Vacsora kevés! Lehet próbálkozni többféle husis főzivel, vagy tejpéppel. Esetleg ehet hideget is,. (vajas kifli, kis husival, sajttal, zöldséggel, ha van már foga)

Ezt követően lefekvés előtt a tápszer.

2015. szept. 2. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy válaszoltatok! Még lenne kérdésem :) Ha még nincs foga, hogyan adjak neki esti tápszer előtt vajas kenyeret, kiflti, stb.?

Vagy egyik válaszoló írta, hogy babapiskótát tejjel: ezt hogyan? Eláztatod, mártogatod?

2015. szept. 2. 14:58
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha nincs foga, akkor kapjon tejpépet, vagy sinlacot, vagy főzeléklet.
2015. szept. 2. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Én vagyok aki babapiskótát adok neki.Felforralom a tejet és beleáztatom a piskótát,turmixal pépesítem.Vajas kenyeret és kiflit csipegetve adj neki.Az én babám imádja a lekváros májas stb.kenyeret is :)
2015. szept. 2. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy visszanéztél.
2015. szept. 2. 21:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!