Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor kezdtetek babátoknak a...

Mikor kezdtetek babátoknak a ti ételetekből adni?

Figyelt kérdés

Hány hónapos volt? Volt már foga?

Én elég enyhén fűszerezek.


2015. szept. 2. 11:06
 1/5 anonim ***** válasza:
9-10 hónaposan :)
2015. szept. 2. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az enyém tápszeres volt,4 hónaposan kezdtem a gyümölcsöt, 5-6 hónapos kora körül zöldség+hús. Nem üveges kaját kapott,én csinálgattam külön neki,aztán olyan 7-8 hónapos lehetett,amikor a miénkből kezdtem el neki adni. Nem főzök sósan,a só is tengeri só. Nem eszünk zsírosan,túl olajosan,viszont sok zöld fűszert használok. Ezeket kicsit visszább fogtam egy időre,de azt ette amit mi. Az első foga 9 hónaposan bújt ki neki.
2015. szept. 2. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

7-8 hónaposan,

8 hónaposan jött ki az első foga

2015. szept. 2. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
2 hónaposan,most 8 hónapos és még nincs foga de a mi kajánk eszi már,persze pépesítve.
2015. szept. 2. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
4 hónapos volt a nagy, félve adtam neki, de annyira cuppogott. A fokozatosság nagyjából itt el is lett felejtve, nem igazán tudott leállni egy kis kóstolnál. Már nagy iskolás lány, de most is mohó. A kicsi is kíváncsi, de óvatosabb, vele 4 hónaposan szépen szabályosan kezdtem.
2015. szept. 2. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!