Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pihenőszék vagy elektromos hinta?

Pihenőszék vagy elektromos hinta?

2015. szept. 3. 03:31
 1/6 anonim ***** válasza:
48%
Egyik sem?
2015. szept. 3. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Sima autóba tehető babahordozónk volt. Ma már sok babakocsival együtt van. Ebbe tettem ha ringatni akartam. Amiket linkeltél számomra felesleges pénz kidobás. Játszószőnyeget kaptunk ajándékba azon volt a gyerek mikor nem aludt had mozgolódjon. Mikor kicsi még leginkább alszik, ha fent volt vele foglalkoztam, ha nem értem rá bekapcsoltam a zenélő forgót a kiságyban vagy rövid ideig betettem a hordozóba és ott volt mellettem.
2015. szept. 3. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Miért egyik sem?

Felesleges pénzkidobás.. megengedhetjük magunknak. Csak nem tudom melyiket szeretik általában jobban a picik.

2015. szept. 3. 08:19
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én most rendeltem rezgős pihenőszeket. Két hónapos a pici, előre nem vettem, én is azt hittem, hogy fölösleges. De a kisasszony alig alszik nappal, és csak akkor tudok tőle bármit is csinálni, ha nézhet közben. Fekve nem marad, nem lát semmit, unja. Mivel a hordozó nagyon nem jó a hátának, marad a pihenőszek, az egy fokkal jobb.
2015. szept. 3. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Nekünk nagyon bevált a rezgő pihenőszék nagyon szetettük.
2015. szept. 3. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

1-es vagyok

Előre semmiképpen nem vennék. Mi is megengedhettük volna magunknak, de nem ettől függ, hogy mindent összevásárolok-e a babának.

Ismerősi körben - akik használtak ilyet - a következőket tapasztaltam:

- 2 nyikkanás után "dobták" is bele a babát, addig legalább csendben van elven,

- egy idő után állandóan az ülő pozíciót akarta felvenni a gyerkőc, közben meg nem fordult hasról hátra vagy éppen 9 hónaposan még alig kúszott,

- hosszú időbe telt és sok sírásba került, hogy a baba ringatás nélkül is el tudjon aludni.

Nem mondom, hogy mindenkinél így alakul, és akár egy hasfájós babánál átmeneti megoldást nyújthat, de ahogy írtam, előre biztosan nem vásárolnék.

2015. szept. 3. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!