Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 hónapos kislányom folyton...

2 hónapos kislányom folyton elalszik a cicin, nem tudom rendesen megetetni. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Az utóbbi 1-2 hétben csinálja ezt, egyszerűen nem tudom eléggé megetetni, mert 30-40 gramm után alszik is. Hiába piszkálom, semmi hatása. De nem alszik mélyen, mert ha letenném, egyből fent van. Elég gázosak így a napjaink, ugyanis aludni sen alszik normálisan napközben, mert ugye éhes, és ez felkelti. Mivel viszont álmos is, mert ugye nem alszik, megint az a vége, hogy belealszik nagyon hamar, szóval ilyen ördögi kör az egész. Ami viszont érdekes, hogy éjjel nem csinálja ezt, semmi gond nincs vele, egyszer kel, eszik és egyből alszik is tovább utána. Cumisüvegel sincs ez, kipróbáltam, abból szépen megeszik mindent. Sok tejem van, nem az a baj, és dolgoznia se nagyon kell érte, mert folyik magától.

Mi lehet ennek az oka? Mit csinálhatnék vele?


2015. szept. 3. 08:04
 1/2 anonim ***** válasza:
(Brutál, de engem már kórházban mokkáspohárból itatott a nővér, mert lusta voltam. Anyukám meg parázott, hogy megfulladok. Nem tudom hogy csinálták, de végül is itt vagyok.)
2015. szept. 3. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia! Sokkal jobban jársz, ha a kérdést a La Leche Ligánál teszed fel! lll.hu


Nem kivételes eset a tiétek, nálunk is így volt, bár és sosem mértem otthon, hogy mennyit eszik alkalmanként. Volt hogy másfél-kétóránként is eltartott egy szoptatás, mert aludt is közben

Talán ha megpróbálnád fekve szoptatni, és amikor már mélyebben alszik - ezt ki fogod tapasztalni - akkor óvatosan ki tudnál osonni mellőle és tudnál mást is csinálni. (Nyilván akkor is rajta kell lennie szemednek, nehogy leessen.) Vagy vele együtt pihensz te is. Amikor felébred és szopni szeretne; szoptasd meg!

Az is lehet, hogy visszaalszik. Az én lányom (15 hónapos) még mindig szopik az ébredések után.

2015. szept. 3. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!