Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi lehet a báttyám babájának...

Mi lehet a báttyám babájának a baja?

Figyelt kérdés

6 hetes fia van. Egész nap sír alig alszik valamit de azt is csak kézben. Éjjel egyszer kel fel. Max 5 percig nézeget és utána fogni kell. Ha elalszik kézben leteszik egyből felkel. Hasfájásra már szinte mindent kipróbáltak. Angol víz, espumisan, bio-gaia, hagymatea, édeskömény tea, most az infacolt adják neki de nem sok változás van. Szegények már kivannak. Egész nap fogni kell.

Ha kézben van és nem alszik szinte mindig nyíl egyenesen tartja magát. Olyan mintha feszesek lennének az izmai. Orvos csak egyszer volt kint születésekor a védőnő csak gyorsan lemérte és ennyi. Mi lEhetne vele kezdeni? Attól sírhat ha esetleg feszesek az izmai? Evés közben is mindig bealszik van hogy eszik 40 ml-t majd a többit kb fél óra óra múlva. Egyszerűen nem lehet akkor felkelteni.


2015. szept. 3. 09:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
63%
Istenem... miért nem viszik orvoshoz????????
2015. szept. 3. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Holnap mennek orvoshoz addig csak megkérdeztem.
2015. szept. 3. 09:11
 3/12 anonim ***** válasza:
72%
Nagyon ügyesek! Végülis csak másfél hónapot kínlódott a pici...
2015. szept. 3. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Az hogy hasfájós nem sok mindent tud tenni a doki szerintem. Az meg hogy SZERINTEM feszes az izomzata meg csak tegnap mondtam nekik. Akkor vettem észre én is.
2015. szept. 3. 09:16
 5/12 anonim ***** válasza:
60%
Csak ezek a házidognózisok általában tévesek. Honnan veszik hogy fáj a hasa? Istenem, már minden hülyének lehet gyereke....
2015. szept. 3. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Gyermekorvos és neurológus. Ha mindkettő rendben találja, akkor hasfájás lesz. Az pár héten belül elmúlik, nem sokat tudnak csinálni azon kívül, hogy türelmesen várnak.
2015. szept. 3. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Kedves 5-ös onnan hogy a hasfájás tüneteit produkálja és eddig nem feszítette magát. Én is csak most vettem észre.
2015. szept. 3. 13:07
 8/12 anonim ***** válasza:
Meg kell meg azt probalni,hogy az anyuka szopi utan az alkarjara fekteti hassal lefele. A labai a kezei is logjanak. Ha ugy megnyugszik akkor bizonyos hogy hasfajos a kis csopp baba. De kindenkepp orvoshoz kell menni. Biogaia. Espumisam.infacol jo hadfajasra.
2015. szept. 3. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Az én fiam is csak ölben aludt nappal egész sokáig , ha letettem azonnal felébredt. Két hónapos koráig alig volt ez egy óra hossza, a többi időt nézegetéssel töltötte, járkálni kellett vele a házban. Éjszaka nem volt gond vele. Nem mondanám, hogy hasfájós volt, bár tény, hogy egyszer-egyszer bántották a szelek. Neurológiai és ortopédiai problémája sincs. Most már nagyon huncut féléves nagyfiú, igaz, most sem egyszerű vele az élet, nagyon nehezen alszik el többnyire, s igen akaratos is.
2015. szept. 3. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Az én fiam is hat hetes volt, amikor kórházba került. Előtte napokig szenvedett szegény a bolond védőnő miatt, aki ráfogta a tünetekre, hogy nem büfizik eleget, biztos fáj a hasa. Aztán már nem bírtuk nézni a férjemmel, hogy szenved, elvittük fizetős hasi uh-ra, ahol kiderült, hogy valami nincs rendben a veséjével. Kaptunk is napokon belül időpontot a vesegondozóba, de sajnos másnapra már magas láza is lett, így vittük a kórházi ügyeletre. Ott mondták, hogy begyulladt a vesemedencéje, húgyúti fertőzése van. Mindez egy terhesség alatt ki nem szűrt fejlődési rendellenesség miatt :(
2015. szept. 4. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!