Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szoptatás alatti menstruáció...

Szoptatás alatti menstruáció összevissza van?

Figyelt kérdés
A hat hetes kontroll után néhány nappal meg is jött a menzeszem, s azóta minden hónapban volt, igaz összevissza. Volt mikor húsz napra, volt mikor csaknem negyvenre. Augusztus hóban viszont teljesen kimaradt. Mindig védekeztünk, óvszerrel, nem volt tudomásunk szerint olyan hogy kilyukadt vagy hasonló. A kislányunk 8 hónapos lesz, javarészt még mindig az anyatej a fő tápláléka, szóval elég sokat cicizik. Most mintha még többet kérne, gondolom nyugtatónak kell neki a fogzás miatt. Kérdésem hogy lehetséges hogy a szoptatás kavarja ennyire össze a menzeszem, illetve amiatt maradt most ki, vagy esélyes egy terhesség szerintetek, az adott körülmények mellett? Nektek hogy volt a menzesz szoptatás alatt? Rohannom kéne most orvoshoz, vagy várjak még? (Egy betegség miatt, nem vállalhatok több babát, pontosabban szülést, mert nagyon veszélyes lenne rám)

2015. szept. 3. 09:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen ez lehet a szoptatás miatt, nem kell ezért ovoshoz menned. Viszont én úgy gondolom hogy mivel az óvszer sem 100%-os, ezért egy tesztet csinálj a biztonság kedvéért. De ameddig szoptatsz, addig nem baj ha kimarad, vagy összevissza jön meg. Én 3x szültem, nekem mindig 8 hétre jött meg szülések után és utána nagyjából pontos is volt. De ez nyilván mindenkinél más.
2015. szept. 3. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Lehet ez is, az is, egy tesztet mindenképpen készíts.
2015. szept. 3. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!