Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normális az ha nem alszik a 2...

Normális az ha nem alszik a 2 hónapos baba?

Figyelt kérdés
2 hónapos a kisfiam, reggel 6-7 tól estig nem alszik, vagy csak 5-10 perceket. Mit tegyek? Nem hasfájós már.
2015. szept. 7. 15:28
 1/6 anonim ***** válasza:

Az én fiam is ilyen volt, 2 hónapos korában kezdett el aludni nappal jobban. Most fél éves, egy-egy alvás 30-45 perc között van, (inkább 30), napi 3x. Ritkán előfordul 2-3 óra hosszas alvás is. Még az éjszakát sem alussza át, eszik többször, illetve fogzik.

Nem tudsz mit tenni, csak elfogadni, ő ilyen. Illetve altatni, mikor látod rajta az álmosság jeleit.

2015. szept. 7. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ugyan ez volt nálunk is...2*20 percet aludt, azt is cicin....igazából nem tudtam sehogy sem elaltatni pedig fáradt volt...utána meg átesett a holtponton...akkor meg azért nem aludt...milyen altatási módokat próbáltál?
2015. szept. 7. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

eddig: vállamra aludt el, nagy nehezen akkor volt a hasfájós időszak, most nem szereti a vállon alvást. leteszem a kiságyba, órákig van fent nyöszörög sír, nem alszik el, más módszert próbálom most is:

Kezemben alszik el ringatva de azt is nagy nehezen.

Mit tegyek hogy mindenkinek jó legyen? Eszik rendesen, pelus tiszta.

2015. szept. 7. 16:04
 4/6 anonim ***** válasza:
cumival altatás? hintában altatás? valamilyen monoton zajra altatás? ágyban, hátsimogatással altatás? ezeket még próbáld ki..
2015. szept. 7. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
3 honapos a fiam. Ugyanez a helyzet, csak max felorat alszik. Kiveve: kendoben! Probald ki, a haztartasi teendoket is tudod igy vegezni, mehetsz vele setalni, o meg nagyokat durmol kozben.Nekunk bevalt.
2015. szept. 7. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi úgy altatjuk este a 2 hónapos kislányomat (napközben nem kell mert magától is elalszik), hogy a pihenőszékében fekszik, én közben rázogatom a széket és meditációs zene szól (eső, vihar stb). Erre egész gyorsan elalszik. Próbáld ki szerintem.
2015. szept. 7. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!