Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egésznap nyöszörög a kisbabâm....

Egésznap nyöszörög a kisbabâm. Mitöl?

Figyelt kérdés
3 hetes volt szombaton. Fèl -1 òrákat alszik mélyen utánna vègig nyöszörög hùzza magát. Borzaszto. .holnap viszem orvoshoz de elötte kiváncsi vagyok volt vagy van e vki ilyen helyzetbe.

2015. szept. 7. 15:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Valószínű fáj a hasa, büfiznie, kakilnia kell. Nem gondolnám, hogy nagyobb gondja lenne ezektől.
2015. szept. 7. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Szerintem is de evès után mindig büfiztetve van!

Legalább 20 percig büfiztetem.

Ès már 4. Napja csinálja! Aludni se lehet töle!

Kètnaponta van kakija..Biogaia cseppet adom neki de nem èr semmit ezek szerint!

2015. szept. 7. 16:53
 3/7 anonim ***** válasza:
Es mit eszik? Mert ha anyatejrs igen csak furcsa ha ketnaponta kakil. Az en ket hetes babam kb 8 kakit produkal naponta. Ejjel is pelusozom.
2015. szept. 7. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Anyatejes! Nem tudom mièrt csak kègnaponta kakil!

Lehet hogy ez a baj! De azt olvastam hogy az anyatejeseknèl ez nem baj söt van olyan hogy heti 1 kakis pelus!

Az elejèn az enyèm is sokat kakilt!

Minden gyerek más...

2015. szept. 7. 20:48
 5/7 anonim ***** válasza:

5 honapos koraban az en anyatejes babam is ritkan kakilt, de mas egy harom hetes baba...

szerintem par hetes korban ez meg nem jellemzo..., de kerdezd meg a dokit mindenesetre. Ami nekunk hasfajasra meg hatott az az infacol. Szopi elott adtam neki belole.nekunk anno segitett.

2015. szept. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Anyatejes babáknál az is teljesen normális, ha 2 hétig nincs kaka, mivel az anyatejet akár 100%-ban is hasznosíthatja a szervezete.

Biztos, hogy nincs nagy baj a nyöszörgést tekintve, el fog múlni egy-két napon belül. Masszírozd a hasát (vizikerék, nap-hold, lábait felnyomni) [link]


20 percig büfizteted és büfizik is?


Az enyém akkor szokott nyöszörögni, ha valamiért nagyon álmos, de mégsem alszik mélyen - pl. éhes hajnalban, de egyszerűen nem ébred fel rendesen.

2015. szept. 8. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekünk most az van, hogy zöld a kaki (napi egy, tápszeres nagyrészt), azt mondták, mert túleszi magát. Anyatejeseknél még akkor lehet zöld pl., ha sok az elsőtej, amiben több a laktóz és attól fájhat a hasa is. Coliet cseppet ajánlottak rá, ami lebontja a tejcukrot.
2015. szept. 8. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!