Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az normális, hogy a kislányom...

Az normális, hogy a kislányom még nem áll meg egyedül stabilan (csak kapaszkodva) viszont megtesz pár lépést? Néha akár 10 métert is megy, aztán hátra dől (ne), de megfogom, de egyedül még nem tudom leenni a földre állni.

Figyelt kérdés
2015. szept. 8. 12:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Normális, de azért hagyd esni is, bizonyos keretek között, hogy megtanulja azt is
2015. szept. 8. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Igen normális, mert a lendület viszi, de az egyensúlya még nincs meg.

Ahogy írták néha viszont hagyd esni, mert nem fogsz tudni mindig mellette állni és elkapni, akkor meg jobb ha megtanul esni is.

Azt megkérdezhetem mennyi idős?

2015. szept. 8. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm, megnyugtattatok, mert a játszóéren az anyukák érdekesen néztek rám...én meg annyira örülök, hogy el sem hiszi senki , hogy végre kezd elindulni :)

15 hónapos. :) persze ha úgy látom, hogy "szépen" fog esni, akkor hagyom, csak mikor hátra akar dőlni , akkor inkább meg fogom.

2015. szept. 8. 13:24
 4/4 anonim ***** válasza:

Az én fiam 15 hónaposan indult el, egyik pillanatról a másikra. Egyik nap bemutatta hogy tud Ő több métert is menni egyedül, de ha valahova ment húzta a kezem, hogy fogjam az egyik kezét vagy végig kapaszkodott ahol tudott.

Aztán pár napra rá lent a játszótéren elengedte a kezem, nem is hagyta hogy megfogjam neki, onnantól kezdve stabilan megy egyedül, le sem ül egész nap, aznap amikor rájött hogy tud járni este 11kor bírtam elaltatni, addig csak ment körbe-körbe.

Ez volt 2 hete, ma már sétálva mentünk a postára :)

2015. szept. 10. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!