Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idős volt a baba,...

Mennyi idős volt a baba, amikor már nem a rácsos kiságyban aludt hanem rendes (leesésgátlós) ágyon?

Figyelt kérdés
A fiam 18 hónapos jövőhónapban kezdi a bölcsődét., ahol nem rácsos ágyban fog aludni. Egy ismerősöm szerint , ezután itthon sem akar majd abban aludni. Ez így lehet? Van összefüggés? Én még kicsinek tartom ahhoz, hogy sima ágyban aludjon.
2015. szept. 8. 14:51
 1/4 anonim ***** válasza:
22 hónaposan kapott szabadságot nálunk :) sajna él is vele, minden éjjel.
2015. szept. 8. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2,5 évesen vettük neki.
2015. szept. 8. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Biztosan van összefüggés. Én otthon már rég nem aludtam rácsos ágyban, amikor pár napra kórházba fektettek, és ott rácsos ágyat adtak. Anyukám mesélte, hogy egész addig nem aludtam (és az osztályon senki), amíg le nem szerelték az ágyamról a rácsot. Ha egyszer rájön, hogy az menyivel jobb, akkor nyilván nem fog kelleni neki a rács.
2015. szept. 8. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
14 hónaposan le vettük a rácsot az agyárol , majd 1 honap múlva at szokott a nagy agyba ( 2 ágy van a szobájában van a sajátja , és volt egy nagyobb ágy ahol szoptattam :) . Soha nem kel éjjel reggel ha felkel kinn egyedül es felébreszt most lesz 2 eves.
2015. szept. 8. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!