Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan kell ápolni, tisztítani...

Hogyan kell ápolni, tisztítani a kisfiúk fütyiét pelenkázás, fürdés alkalmával?

Figyelt kérdés
Fel kell húzni a bőrt, kitisztítani alatta vagy nem? Mindkettőt hallottam, ki hogy csinálja?

2015. szept. 8. 15:39
 1/5 anonim ***** válasza:
72%
csak addig kell lehúzni a bőrt ameddig lejön, és úgy egy kis vízzel megmosni
2015. szept. 8. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
72%
#1-esnek igaza van! Csak addig szabad felhuzni a bort, amig engedi es nem szabad eroltetni. Vizzel eleg tisztitani.
2015. szept. 8. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
78%
Nekem azt mondták, egy éves koráig egyáltalán ne piszkáljuk. Vízzel lemossuk, ennyi.
2015. szept. 8. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
63%

pelenkázáskor nem. arra figyelj, hogy nehogy krémes legyen!

fürdéskor húzkodni nem kell, csak mosni! az úgy néz ki ahogy írják is, hogy csak addig húzd hátra a bőrt míg engedi víz alatt, mikor már jól felpuhult a bőr (tehát ne azzal kezd), vagy víz fölött és akkor vízzel lötyböld le. ennyi, de ha nem mered akkor az se baj ha fél éves koráig nem nyúlsz hozzá, legalábbis sok orvos ezt mondja. szerintem mosni kell, de tényleg óvatosan mert ha túlhúzod akkor beszakadhat és abból lehet a fitymaszűkület amit tényleg csak műtéttel lehet megoldani :(

2015. szept. 8. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Niki091115 válasza:
100%

körülmetélt baba fürdetése

https://www.youtube.com/watch?v=ReNTKY2k_W8


körülmetéletlen baba fürdetése

https://www.youtube.com/watch?v=d3ajf3ViqGM

2017. ápr. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!