Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy bírja babátok a védőoltás...

Hogy bírja babátok a védőoltásokat?

Figyelt kérdés
Kicsi fiunk mindig lázas utána..most is, második napja. Van valami bevált praktika erre?

2015. szept. 8. 20:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Nincs. A laz annak a jele, hogy a szervezete epp tanulja, hogyan kell elbanni a kis mocskokkal (ertsd: inaktivalt korokozok). Ha par nap alatt sem mulik el, vidd vissza a dokihoz, de amugy teljesen normalis nemelyik oltas eseten a rovid ideig tarto enyhe laz.
2015. szept. 8. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mi még egyszer sem lázasodtunk be,de nem tudom,hogy azért,mert ő ilyen,vagy mert én megelőzés képpen,mindig adtam estére lázcsillapítót.
2015. szept. 9. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Jesszus, utolsó: minek adsz neki lázcsillapítót ha nem is lázas?? Ezzel csak a veséjét terheled! A lázcsillapító nem jó megelőzésre, nem is arra való, csak 38 fok felett kell alkalmazni!
2015. szept. 9. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én 38,1-38,2-ig még nem adok gyógyszert. Afelett szoktam algoflex baby-t , 39-ig,afölött kúpot. Most már csak nyűgösség van és 37,2 hőemelkedés, bár most fog a fogacskája áttörni, ez attól is lehet azt hiszem.
2015. szept. 10. 14:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!