Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » SOS.19hós kislányom evett egy...

SOS.19hós kislányom evett egy kis mogyorót. Mi történhet?

Figyelt kérdés
A nagylányom ette a mogyorot és egy kicsit adott neki amit ahogy észrevettem azonnal kivettem a szájából de nyelt le belőle biztos egy picit.nincs a családban ételallergiás semmilyen részről.
2015. szept. 8. 20:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
51%
Mi a franc baja lenne???
2015. szept. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

A 19 hó az MÁSFÉL ÉV... Ne olyan picike már... :) Ne aggódj

, nem lesz semmi baja!

2015. szept. 8. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Legalább kiderül allergiás e rá. Mas baja nem lesz tőle. Az én kislányom is Ennyi idős. Nemrég kosolta meg a diót, mogyorót, kesudiot. Délelőtt adtam neki egy picit. Ha semmi baja nincs tőle nyugodtan ehet már.
2015. szept. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2015. szept. 8. 20:55
 5/12 anonim ***** válasza:
a fiam 1 éves volt, mikor kapott diot..1,5 évesen meg mogyorot. nem lett egyiktol sem baja.
2015. szept. 8. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Mi baja lenne? Az én fiam is 19 hónapos és evett már mogyorót. Sőt diót is.
2015. szept. 8. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Szia, A lányom is most kóstolta meg a mogyorót, 18 hónapos, de az ő szervezete nem bírja. Pici piros pöttyös lett a bőre, de két nap alatt el is múlt neki. Más "baja" hál istennek nem lett, de egy darabig még biztos nem kap mogyorót.
2015. szept. 8. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
A súlyos allergia általában az adott allergén anyaggal történő második találkozásnál jön ki. Semmi baja nem lesz, ha mégis allergiás valószínűleg enyhe tünetekkel jelentkezik. De ilyen kicsi mennyiségnél talán még úgy se. Az én fiam két évesen szárított vízibolhát evett. Annál már a mogyoró is jobb.
2015. szept. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
SOS. Készülj, büdöset fog kakilni.
2015. szept. 8. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Darálva diót, mogyorót, stb. 1 éves kor után már kaphat. Egész szemre azért szól későbbre az ajánlás, mert fulladást okozhat.
2015. szept. 9. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!