Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi történhetett az 5 hónapos...

Mi történhetett az 5 hónapos kislányommal? (alvás gondok, nyűgösség)

Figyelt kérdés
Már 2 hónapos kora óta átaludta az éjszakát, néha egyszer kelt, de 4 napja újra 3 óránként kel éjszaka, napközben max fél órát alszik délelőtt fél-egy órát délután, nyűgös, szinte csak kézben van el, pedig sose volt felkapkodós, rágja az öklét, fogzásra gondoltam, de az ínyén nem látok semmit, nincs megduzzadva sem.
2015. szept. 9. 08:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Vagy fog, vagy mozgásfejlődés.
2015. szept. 9. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nálunk is volt ilyen, én sem értettem, miért. Attól, hogy nem látsz semmit az ínyén, még a kis fogcsírák mozgolódhatnak! Vagy igen, mozgásfejlődés is lehet. Nem tanult valami "újat"? Átfordulni, vagy kúszni? Az is be szokott zavarni. Nekem mikor kúszni, forogni kezdett,akkor éjjel-nappal azt akarta csinálni, még álmában is! El fog múlni, türelem, és kitartás! :)
2015. szept. 9. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!