Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 honapos a babam, es a parom...

3 honapos a babam, es a parom semmi idot nem tolt velem. Lesz ennek jo vege?

Figyelt kérdés

Ugy ertem, hogy reggel 7 kor elmegy es 9 re er haza ( munka itan meg edz ). En addigra mindent megcsinalok a babaval, csak az esti szopi marad.

11 korul elalszik a babam, a parom mondja , hogy furodjek es fekudjekmert faradt vagyok.

Soha 10 percet nem vagyunk egyutt. Gepe elott ul inkabb.


2015. szept. 9. 10:07
 1/10 anonim ***** válasza:
Mit lehet erre mondani... inkább edzésre megy wazze..??
2015. szept. 9. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Az edzes nala fontosabb, mint te vagy a gyerek. Valoszinuleg eddig is fontosabb volt, csak kevesbe tunt fel. Igy jar, aki egy narcisztikus izomtibornak szul gyereket.


Erre megoldast csak te tudsz, szolj neki, hogy ez igy neked nem jo, legyen szives az edzest picit hanyagolni, mert most mar nem csak rola szol az eletetek.

2015. szept. 9. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ez attól nem fog változni, hogy kiírsz ide egy kérdést. Vele kell megbeszélned.
2015. szept. 9. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

2. futni jar, nem izombitor. Az igazsag az, hogy tobbszor mondtam neki.

Tegnap lazas volt a babam, mondtam nem e tudna hamarabb jonni, de akkor is 9 kor jott csak.

2015. szept. 9. 12:33
 5/10 anonim ***** válasza:

Nem csak veled, de a gyerekkel se tölt idöt. Beszélj vele, mert most nem az edzés a legfontosabb.


Amugy meg mennyit dolgozik és mennyit edz? Mondjuk dolgozik 7ig, az 12 ora bakker, ezután még van kedve edzeni 2 orát? Vagy mondjuk csak 10 orát dolgozik, akkor 5kor végez, ezután edz még 4 orát?

2015. szept. 9. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
6 ig dolgozik , es utana 8 ig edz. 1 ora az ut kocsival.
2015. szept. 9. 13:19
 7/10 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy edzeni van?
2015. szept. 9. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hát kérdező, ha ezt hagyod neki, akkor mi mondhatunk bármit. Az én párom rohan haza munka után, hogy a gyerekeivel lehessen. És ezzel nagyon sok más édesapa is így van.
2015. szept. 9. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

7,es, biztos, mert hozza haza a ruhajat ami olyan izzadt, hogy szodabikarbonaval es ecettel kell kimossam 60 fokon hosszu programmal.


Utolso, igen, ezert is vagyok elkeseredve :(

2015. szept. 9. 15:04
 10/10 anonim ***** válasza:
Akkor talán megéretta helyzet egy alapos beszélgetésre, ami kitér arra, hogy a kedves párod már nem csak férfi, hanem édesapa is, emellett valakinek a párja is. Ez három szerep egyszerre. Össze kell egyeztetni, hogy mind a három aktív legyen. Elmehet edzésre, de nem minden este. A gyerek lemondással is jár és az anyának is vannak jogai, élete, igényei. Le kell ülni nyióugodta hangnemben és szembesíteni azzal, hogy változtatnia kell, és fel kell nőni.
2015. szept. 9. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!