Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Jártatok már úgy, hogy vendégs...

Jártatok már úgy, hogy vendégségben vagy hivatalos helyen voltatok és a babátok kipisilt/kikakilt a pelusból, vagy pelenkázás közben történt "baleset"? Cikis helyzet lett belőle, vagy normálisan fogadták?

Figyelt kérdés

2015. szept. 9. 11:46
 1/3 anonim ***** válasza:

Bepisilős/kakilós nem, bár ha több órára mentünk valahova, akkor vittem csere ruhát, illetve pelenkázáshoz eldobható alátétet, így azzal nem történt galiba.

Az viszont előfordult, hogy szoptatás után lebukta a kanapét és a díszpárnát, de szerintem én kellemetlenebbül éreztem magam, mint a vendéglátóink.

2015. szept. 9. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem az elsö lányom rendszeresen repülés közben okozott ilyen galibát. Inkább én voltam felkészületlen.


Mikor 1 év alatti volt, akkor 4x repültem vele, és az elsö két alkalomkor a repcsin felsálláskor és leszálláskor is tele tette a pelenkát folyos kakával, hogy a ruhája is olyan lett...

Èsegyszer már elmúlt 1 éves egy 10 órás átszállásos úton cseréltem pelust, és rosszul raktam rá. Mikor az ülembe ült pisilt és szét áztatatta a ruhámat nekem is. Neki volt csere ruha, de nekem nem , de rendesek voltak az utaskísérük és az elsö osztályról hoztak egy pizsamát, ami olyan volt mint egy melegítö nadrág.

2015. szept. 9. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Barátainkkal (apám haverjai és gyerekei meg mi apám anyám öcsém meg én) elmentünk így közösen az egyik ismerősünk lagzijára és kész katasztrófa volt amit a kölykök csináltak.

Az öcsém köpőcsővel lőtte a táncosokat és utána egy csomó gyerek követte a példáját.

De hogy a kérdésedre válaszoljak, a kicsi gyerekek (1,2 esetleg 3 évesek) az asztal alatt játszottak és egyszer csak érzünk valami büdös szagot. Lenézünk az asztal alá és az egyik kisgyerek éppen odasz*rik. Én úgy dőltem a röhögéstől ahogyan még szinte soha

Kemény volt

2015. szept. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!