Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Olyan anyukákkal szeretném...

Olyan anyukákkal szeretném felvenni a kapcsolatot, akiknek a babájuk kifejezetten érzékeny, síròs baba volt. Mi lett később?

Figyelt kérdés
2015. szept. 9. 22:07
 1/6 anonim ***** válasza:
addig szenvedett, míg rá nem jöttem, hogy hasfájós. amióta Espummisant kapott fellélegzett az egész család, béke lett és kiegyensúlyozott napirend.
2015. szept. 9. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Milyen ertelemben es mennyi idosen siros es erzekeny?
2015. szept. 9. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 LadyLoss ***** válasza:

Jaj,rossz emlékek.Az én lányom hiper ézékeny volt. 2 hónaposan már magánkórházba vittük, teljes kivizsgálásra, mert nem hittük el, hogy normális hogy annyit üvölt, éjjel nappal, akárki kezében volt, akármit próbáltunk ki, ráadásul a hangja is nagyon magas, fülsértő volt. Az összes gyerekorvos akinél megfordultunk rácsodálkozott é furcsállta, de végül csak annyit állapítottak meg hogy hiper érzékeny. 2 hónapos korától kezdve csak az otthoni 4 fal között lehetett vele lenni, mindenkitől sírt, vásárolni nem lehetett vele. Mozgásfejlődése lemaradt, mondjuk hipotón volt azért, de nem szeretett semmit megérinteni, megfogni, ez már az érzékenységéből adódott. Járt hozzánk fejlesztő, voltunk vele neurológusnál.

Most 3 éves, az ovit kezdi. Okos, ügyes lány lett belőle, kb 2 éves kora óta nyit az idegenek felé is, előtte a rég látott rokonoktól még sírt. Az, hogy nem tudtunk vele közösségbe járni, most kicsit visszaveti, mert ő csak tátott szájjal bámulja a sok gyereket az oviba, mást se csinál. De hamar belejön, cserfes, nagyszájú, minden újdonságot először visszafogottan fogad, de rávehető mindenre. Azért én mai napig úgy jellemezném, hogy érzékeny kislány.

2015. szept. 10. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mi is korhazba rohantunk a fiunkkal anno. Szinten egetrengeto hangereje volt es egesz nap es ejjel uvoltott. Huh, szornyu volt!


Most ket eves. Mar nem emlekszem h mikor fordult a kocka, de talan fel eves, 10 honapos koratol egy nyugodt kiegyensulyozott fiucska lett belole.

Igaz, most dackorszak van, de ez sem annyira durvan kezelhetetlenul jelentkezik nala.


Az elso fel ev az kegyetlen volt!


Nalatok mi a helyzet, kedves kerdezo?

Mekkora a babad?

2015. szept. 10. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Van már "fura tünet" is azon kívül, hogy sírós?
2015. szept. 10. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Nekem a kezdetekben hasfájós volt, aztán fogzás, most lett jobb a helyzet, eljátszik szépen, érdeklődő. Viszont az idegenektől ordít, így nem merem sehova vinni, mert nem tudom mi lesz a reakció. Ezen kívül öltöztetése jelenleg kész katasztrófa, ordít miközben este öltöztetem, elmászik.

2015. szept. 10. 17:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!