Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményetek a kiságy...

Mi a véleményetek a kiságy vagy játszószőnyeg fölé lógatható játékokról?

Figyelt kérdés
Azt hallottam, nem túl fejlesztő,hogy tálcán van kínálva neki, jobb, ha csak a baba mellett van a játék. Elvileg könnyebben lesz kancsal is tőle.

2015. szept. 10. 11:41
 1/7 anonim ***** válasza:

Fiamnak tettem az ágyára.

Műanyag színes elefántok, benne golyócskákkal,gumis madzagon. Zörögtek, amikor hozzáért.

Kb 2 hónapos korában, amikor a kezeivel nagyon kalimpált, mindig hozzáért, és tettszett neki, ahogy zörög. Sokáig az ágyán volt.

Viszont kaptunk körforgót is, ami lámpa is volt egyben, egyszer eltört a műanyag, és a fél kilós játék bezuhant a kiságyba. Csak azért nem a gyerekre, mert keresztbe fordult éppen... Ekkor volt olyan 3-4 hónapos. Szóval abból csak könnyűt vennék, ha vennék még egyszer...


2,5 éves most, nem látom, hogy kancsal lenne. Nem az orra előtt volt. Ami mellette van, szerintem az hamarabb okozhat kancsalságot, hisz az tényleg közel van.

2015. szept. 10. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
hát erről még soha nem hallottam, a fiamnak volt amíg nem kezdett el mászni és imádta fogdosni lökdösi őket, nem lett kancsal tőle, attól hogy ott játszik vele 10 percet mellette is volt játék meg amúgy sem volt sokat a kiságyban inkább a földön játszottam vele
2015. szept. 10. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekünk csak ágy fölé lógatható volt.

2 gyerekem van, egyiket sem érdekelte, amikor zenélt, nézték fél percig és kész. Amikor már felálltak az ágyban, akkor meg rángatták csak. Úh le is szedtem, nem igazán volt így értelme. :)

2015. szept. 10. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

nem hallottam hogy kancsal lenne ezektől, mondjuk azt mondta a védőnő, hogy bizonyos magasságnál lejjebb ne tegyük a körforgót, mert rábandzsít. Ezt betartva szereltük az ágyára, és őszintén nekem nagyon nagy segítség volt kb. 2 hós kora körül, amikor már érdekelte, de nehezen aludt napközben, és hát egy 2 hónapost még nem olyan könnyű egész nap szórakoztatni. Ilyenkor elindítottam neki, és komolyan, volt hogy 30 percen keresztül nézte és én megfőztem alatta, úgy lekötötte.


A játszó szönyegen nem sokat volt, amiket oda fellógattam, annyira nem érdekelték, mármint fellógatva, jobban szerette megfogni a kezébe a játékokat, forgatni őket...de ha egy baba szeret nyúlkálni nyújtózni, akkor annak kifejezetten hasznos a játszószőnyeg is, az unokahúgaim például fél napokat voltak rajta.

2015. szept. 10. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A kisbaba fole logatos jatszohiddal vigyazni kell. Kb 5 honapos koratol mar ajanlott elvenni tole, es korberakni a jatekokat, ne fole, mert akkor nem fog forogni. En is elkovettem ezt a hibat, szuperul belottem, hogy kezevel labaval rugdalt, elert mindent, aztan hoppa, 6 honaposan meg csak nem is erdekelte a forgas mert egezs nap jatszott a fole logo csorgokkel. Szoval inkabb eltennem 5 hos kor utan a hidat.
2015. szept. 10. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
47%
Akkor kb minden embernek kancsalnak kéne lennie, mert úgy 30 éve szinte minden babának van ilyen játéka.
2015. szept. 10. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem csak a kancsalság a lényeges, hanem hogy nem kell akkora erőfeszítéseket tennie, mintha mellette van a játék, emiatt kevésbé fejlesztő. Csak ilyen pici korban (2 hónapos) még nem keltené fel az érdeklődését máshogyan, ha nagyobb volna, akkor megállná a
2015. szept. 15. 10:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!