Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hónapos vagy picit kisebb...

3 hónapos vagy picit kisebb babátok mit csinál és mekkora, mennyit eszik?

Figyelt kérdés
2015. szept. 10. 11:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Felfedez a kezét, hasalva szépen tartja a fejét, forog hasról hátra, ha a kezébe adom a csörgőt, rázza, gagyog. 5,5 kg, azt sosem mértem, mennyit eszik.
2015. szept. 10. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2,5 hónapos a kisfiam,5300 g,kb. 59 cm (3300 g-mal,54 cm-rel született) Sokat mosolyog ránk,gagyog,emelgeti,tartja,forgatja a fejét hason. Kezét nézegeti,próbál tárgyak után nyúlni.Fényes dolgok kötik le. Kislányom is ezeket tudta ennyi idősen,csak jóval kisebb volt. Miért,kérdező,aggódsz valamiért?
2015. szept. 10. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2. vagyok,azt nem írtam,hogy 6-szor eszik 1 nap,80-100 g-okat.
2015. szept. 10. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
4 kiló. Nem fordulhasról hátra, Nem emeli a fejét, amikor hason van,átfordítja,de nem emelve, csak csúsztatva a matracon. Figyelni mindent figyel, a kezét most kezdi felfedezni. Gagyogni most kezd, "á" megy neki.
2015. szept. 10. 12:50
 5/6 anonim ***** válasza:
Sokat legyen hason, az a kulcs.
2015. szept. 10. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Kisfiam 4.7 kg, kb 59 cm. 200 ml eszik 5x. Gagyogni most kezdett, kezét már ismeri, nyúl tárgyak felé, hason teljesen kinyomja magát (tenyerén támaszkodik, felső teste a levegőben), pihenőszékben ütögeti a játékokat.



Forognia még nem kell ilyenkor kérdező. Viszont én elvinném orvoshoz mert a fejét nem emeli.

2015. szept. 10. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!