Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bevallalnatok igy a kistesot?

Bevallalnatok igy a kistesot?

Figyelt kérdés
16honapos lesz a kisfiam. Nagyon szeretnénk kistesot. A gond csak a hellyel van. Egy szoba házban lakunk. Persze szeretnénk majd bővíteni vagy másikat venni. De erre meg később kerülhet sor. Azért szeretnénk minnel hamarabb kistesot hogy ne legyen nagy a korkulonbség.
2015. szept. 11. 12:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
69%
Szóval belátható időn belül nem lesz nagyobb kecó sőt, lehet hogy soha, mert ha gyerek nélkül meg egy gyerekkel sem tudtatok venni akkor két gyerekkel pláne nem fog sikerülni. Akkor meg ott maradtok egymás hegyén hátán, ami senkinek sem lenne jó.
2015. szept. 11. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
57%
Ha minden nap minden időjárásban naponta kétszer néhány órát kint tudnak lenni a gyerekek - nem aszfalton, hanem min. játszótéren, parkban, stb. -, akkor nem feltétlenül kizáró ok az egy szoba a kistesóra. Ismerek olyan értelmiségi házaspárt, akiknek egy szobás lakásuk van, igaz, kis kert tartozik hozzá, és most várják a harmadik babát. Elviselhetetlen lenne, ha egész nap bent lennének, de nem így van. Elképesztően találékonynak kell lenni bútorozás terén, de még az iskolásnak is ki tudtak alakítani egy nyugodt tanulósarkot. Egy szoba és egy szoba között óriási lehet a különbség, rajtatok múlik, hogy elviselhetetlen lesz-e vagy szerethető.
2015. szept. 11. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
73%
Én felvenném a CSOK-ot bővítésre. 2 gyerekre kérném, az egy kis segítség lenne. Ha így sikerülne bővíteni, akkor belevágnék a tesóba. Vagyis jövő tavasszal felvenném a CSOK-ot, ha megkapom, akkor ugye nekiállnánk a bővítésnek és a kistesónak is. Nem tudom pontosan mekkora a ház, ha a CSOK nem elég, akkor próbálnék hozzá még spórolni.
2015. szept. 11. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
68%

Buta kerdes...ezt neked kell eldönteni es nem a valaszoloknak.

Egy gyerek van gondolom veletek van egy szobába.

Masik is elférne Max epitetnek egy galériát....nem tul nagy változás lenne de hat ha csak azzal az egy gyerekkel lesztek is meg kell oldani a "külön szobát ".


Jele leg se most...tavolabb jövőbe sem irtad hogy megoldódna a helyzet csak azt hogy szeretnéd..minimum egy galériát csináltad.

2gxerek te donsd el hogy be vállalod e igy vagy se.!

2015. szept. 11. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
37%
Házban laktok,tehát van kert is.Én bevállalnám ha minden egyéb rendben van.Régen 3 gyerekkel laktak egy szoba konyhában akkor nem csináltak ebből ügyet.Ráadásul ti bővíteni is fogjátok,csak még azt nem tudjátok mikor.
2015. szept. 11. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
60%

Figyelj, ezt tényleg nektek kell eldönteni! mi legfeljebb a tapasztalatainkat tudjuk megosztani veled!


1. 3 szobás lakásunk van. 1-et használunk. Néha 4-en alszunk 1 ágyba, vicc nélkül. Van egy nagy francia ágyunk, aa 3 éves fiunk rendszeresen bekérezkedik, és a kishuga ágya ott van mellettünk, összetolva. Sokszor a kicsi is átgurul! A napközbeni játék színtere is a háló, ahol a kicsivel vagyunk, és a konyha ahol főzök, mosok, vasalok közben. Nyilván ha nőnek, és tanulni kell, jön a barátnő stb kell majd a nagyobb lakás, de most úgy érzem a két plusz szoba tároló funkcióval bír. Szóval ráértek a bővítéssel.


2. Azt gondold át, hogy a plusz szoba hiánya a valódi ok, vagy ez egy tudat alatti kifogás-e a 2. babára. ?

2015. szept. 11. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
57%
Nem.
2015. szept. 11. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
57%
Én nem.
2015. szept. 11. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Elsőre csípőből azt mondanám, h. nem. Mert én úgy vagyok vele, h ahány gyerek annyi szoba. De ha nagyon akarnám ez csak kifogás lenne és bevállalnám egy szobásban, még panelbe is.
2015. szept. 11. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

nem.

egymás hegyén hátán élni nagy buli

2015. szept. 11. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!