Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egyéves lányom szinte minden...

Egyéves lányom szinte minden idegenre rámosolyodik, akkor sem fél, ha egy ismeretlen felemeli. Ez normális?

Figyelt kérdés
Úgy tudom, tartania kéne az idegenektől.
2015. szept. 11. 17:00
 1/6 anonim ***** válasza:
A lányok általában rámosolyognak az idegenekre akár 11 éves korig is. A fiúk már ritkábban.
2015. szept. 11. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Miért kéne tartania az idegenektől? Bántotta valamelyik?

Kérj meg egy idegent, lehetőleg egy nagy, szőrös férfit, hogy csavarja ki a kezét, vagy képelje fel alaposan. Menten el fog múlni a bizalmaskodása.

De nem jobb, hogy nem fél?

2015. szept. 11. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Miert lenne baj ??

Orulj, hogy nem fel!

Neha olyan kerdesek vannak itt ...

2015. szept. 11. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De ha egy idegenre ugyanúgy reagál, mint az anyjára, akkor nincs valami gond a kötődésével?
2015. szept. 11. 20:46
 5/6 anonim ***** válasza:

Ugyanilyen a mi kisfiunk is, most másfél éves. Nagyon nyitott és nagyon szereti az embereket. Sztem a kötödéssel nincs semmi gond. Mégsem arról van szó,h te magára hagyod idegenekkel, úgy,h téged hosszabb ideig nem is lát (ekkor aggódhatnánk a kötődés miatt). Hanem a közeledben/közeletekben biztonságban tudja magát.

Inkább majd később kell figyelni, és elmagyarázni, az átlagnál sokkal nyomatékosabban,h ne bízzon meg idegenekben.

Amúgy sztem ez a nyitottság csak előnyükre fog válni. Remélem,h nagyobb korban is könnyen alakít majd ki kapcsolatokat.

2015. szept. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az én 15 hónapos lányom is ilyen. Mindenkire mosolyog,megy hozzá... Lemenni vele a boltba csak úgy ölben. Ááá, mindenkivel kikezd, nem haladunk. Én örülök, hogy ilyen barátságos.
2015. szept. 12. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!