Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 éves szülinapra vennél ilyet?

1 éves szülinapra vennél ilyet?

Figyelt kérdés
[link]
2015. szept. 11. 21:14
 1/10 anonim ***** válasza:
Még nem. Az van ráírva, hogy 1 1/2 -5 évig. Majd jövőre.
2015. szept. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ajánlott kor (év):1,5+


Bár ha a kis bábukat nem adod neki, akkor szerintem nincs vele gond. 13 hónapos keresztfiam imád autózni :)

2015. szept. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Fiam is nagy autómániás, de egy évesen még nem vettem neki ilyet.

Másfél évesen kapott baby wheels készletet, pályát autókkal, akkor még csak az autók voltak érdekesebbek. Azóta persze imádja az egészet.

Ő dömpert kapott 1. szülinapra, bár tavaszi gyerek. Azt imádta.

2015. szept. 11. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

inkább nagyobb játékokat vennék

vagy ami húzható, tolható, pl a szárnyát csattogtatós lepke, vagy a nagy pók, teknős, egy éves kor a húzás, tolás, hajigálás kora :)

[link] [link]

ezt húzni, imádják

[link]


vagy amikor karikát kell valamire ráfűzni

[link]

2015. szept. 11. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
*a dömper is nagyon jó, tud bele pakolni, meg ha hátul van karja tolni, mint a bébitaxinak
2015. szept. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

[link]

Ez a dömper volt pontosan. Nincs "karja" hátul, de tökéletes járás segítő volt. És 150 kg a teherbírás.

De unokatesó most 1 éves, neki fisher price pancsimanókat vettünk. De néztem a sütibödönt is. Vagy a guruló teknőst.

2015. szept. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nagyon sok játékunk van, van egy 3 éves nővére és sok készségfejlesztő játéka van, a kisfiam nagyon szereti az autókat tologatni, mászik és tolja, ezért gondoltam erre, de a bábukat még én sem gondoltam odaadni neki, dömper is van.
2015. szept. 11. 22:00
 8/10 anonim ***** válasza:

[link]


Nálunk ilyet kapott az egy éves szülinapjára... Akkor is és most, lassan két évesen is szereti. Strapabíró darab :D :D

2015. szept. 12. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én vennék, ezek tök jó strapabíró darabok. Az autók nem kicsik, a figurákat pedig ne add oda neki és kész. Nekünk wow mentőnk van, ráülnek és úgy furikáznak vele, semmi baja.
2015. szept. 12. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Még ne
2015. okt. 5. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!