Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kb 1 hete voltam a párommal...

Kb 1 hete voltam a párommal és belem ment de nem tudom hogy volt e peteéresem lehetek e terhes?

Figyelt kérdés

2015. szept. 12. 19:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, lehetsz. Simán. Nem is értem, miért ne lehetnél? A spermiumok 4-5 napig életképesek, ha előtte 1-2 nappal, akkor vagy az azóta eltelt egy hétben volt egy ovulációd, akkor igen, simán teherbe eshettél.
2015. szept. 12. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ja és kifejezettem hogy két het mulva kel megjonie
2015. szept. 12. 20:01
 3/7 anonim ***** válasza:
Persze, hogy lehetsz, minden egyes napon van valamennyi esély rá. Létezik spontán peteérés is, amikor maga az aktus váltja ki.
2015. szept. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Lehetsz. Peteérés bármikor lehet és a spermiumok 3-5 napig is élhetnek. Így azért az a kb 1 hét lehetett éppen egy naptár szerinti termékeny nap is.

Ha nem szeretnétek babát már a 72 órából is régen kicsúsztatok.

2015. szept. 12. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat szeretnék babát ez lene az első
2015. szept. 12. 20:12
 6/7 A kérdező kommentje:
Mikor érdemes teszted csinálni?? Vagy várjam még megjon?? 12 nap múlva kel
2015. szept. 12. 20:18
 7/7 anonim ***** válasza:

Akkor viszont pont azért mert nem tudni pontosan mikor van peteérés, nem árt sűrűbben.. de a legesélyesebb 2 héttel nemvárt előtt és az ez előtti napok.

Tesztelni akkor érdemes, ha már késik.

2015. szept. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!