Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nagyhajú fiú babának hogy ne...

Nagyhajú fiú babának hogy ne érjen szemébe a haja, létezik más megoldás a vágáson kívül?

Figyelt kérdés
Féléves múlt, nem szeretnénk levágni neki, nagyon szeretjük, hogy ilyen szép haja van.
2015. szept. 13. 15:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
59%
Sosem értettem, hogy egy kisfiúnak miért hagyják akkorára nőni a haját, hogy lánynak lehessen nézni, ráadásul kellemetlenséget okozva neki (belelóg a szemébe, meleg stb.). Csatold el, ha a hosszú hajhoz ragaszkodsz.
2015. szept. 13. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
67%

Én sem értem, hogy elől miért nem akarjátok levágni? Felnőttek sem a szemükbe növesztik a hajukat :)

Egyébként meg fésüld oldalra.

2015. szept. 13. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
Lányom egyik csoporttársának az oviban nagy halya van, neki feket hajcsattal tüzik el. Szerintem semmi nincsen ebben.
2015. szept. 13. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
34%
Szerintem is az oldalra fésülés a megoldás
2015. szept. 13. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
76%
Nem kell az egész haját levágni, csak annyit vágsz neki elől belőle, hogy ne lógjon a szemébe, vagy félre fésülöd.
2015. szept. 13. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
50%
Nagyhajú lány babának lóghat a szemébe a haja?
2015. szept. 13. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
86%
Lány baba haját is sokan levágják (frufru), ha pedig nem, csatot raknak bele vagy copfba rakják a feje tetején. Fiúnál kissé furán nézne ki egy kis pálmafa a fején...
2015. szept. 13. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
60%

Annyira gagyi mikor kisfiùnak hosszù a haja...

Amùgy legalább a szemébe lògò részeket vágjátok le!

2015. szept. 13. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
84%

De miéééért kell szegény kisfiúnak úgy kinéznie, mint egy kislány??? Lányt akartál, vagy mi? Megsúgom, ettől még fiú marad... Aztán te sértődsz meg a legjobban, ha lánynak nézik...

Egyszer a vonaton együtt utaztam egy párral, 10 hónapos gyerekük volt gyönyörű, barna göndör fürtökkel. Megkérdeztem, hogy mennyi idős a kislány, mire totál megsértődtek, hogy hát ő fiú, majd leharapták a fejemet, hogy miért nem látom. Ennyi értelme van annak, amit csinálsz.

2015. szept. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
64%
Nyugodtan le lehet pontozni,attòl még gagyi kisfiùnak a hosszù haj. Ultragáz..
2015. szept. 13. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!